اخبار روز فیلمها

جرد لتو (Jared Leto): من قطعاً باری دیگر نقش جوکر (Joker) را ایفا خواهم کرد!

شانس حضور جرد لتو در قسمت جدید فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) تحت عنوان The Suicide Squad (جوخه انتحار) با توجه به صحبت‌های جیمز گان (James Gunn) نسبت به حضور وی در این فیلم بسیار ناچیز است بنابراین آینده این بازیگر به عنوان پادشاه جرایم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. صحبت‌هایی درمورد ساخت فیلمی مستقل درباره این شخصیت نیز شده بود اما با لغو پروژه مشترک Joker/Harley Quinn (جوکر/هارلی کویین) نیز احتمال ساخت این فیلم کاهش یافت. حال جرد لتو طی مصاحبه‌ای در جواب به این سوال که آیا وی در پروژه Birds of Prey (پرندگان شکاری) حضور خواهد داشت یا خیر، گفت:

«من قطعاً باری دیگر نقش جوکر را ایفا می‌کنم. این مثل همیشه به فیلمنامه و شرایط بستگی دارد. در مورد فیلم Birds of Prey نیز فکر نکنم حضور داشته باشم. خب شما باید از آن‌ها بپرسید. ببینیم چه می‌شود.»

تصاویر منتشر شده از پشت صحنه «پرندگان شکاری» حضور جوکری متشابه جوکر لتو را نشان می‌داد اما جواب به این سوال که کمپانی Warner Bros (برادران وارنر) این بازیگر برنده اسکار را برای حضور در این فیلم استخدام می‌کند یا خیر بسیار سخت است و جواب لتو نسبت به این موضوع نیز مبهم بود. با وجود اینکه لتو اعلام کرده تریلر منتشر شده از فیلم Joker (جوکر) با نقش‌آفرینی واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) را مشاهده نکرده اما گفته هرچه فیلم‌های ابرقهرمانی سینماها بیشتر باشد، بهتر است:

«منظورم این است، پنج یا ده سال پیش فکرش را نمی‌کردم که مردم انقدر برای رفتن به سینما در آخر هفته‌ها هیجان‌زده باشند.»

که طی این صحبت‌ها به فیلم Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی) اشاره می‌کند. نظر شما در این باره چیست؟ آیا دوست دارید باری دیگر لتو را در نقش این ابر شرور DC ببینید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن