اخبار روز فیلمها

جرج میلر، آنیا تیلور-جوی را برای ایفای نقش فیوریوسا در پیش درآمد Mad Max: Fury Road در نظر گرفته است!

اگر فیلم Mad Max: Fury Road «جاده خشم» را دیده باشید، بدون شک خواهان دیدن یک فیلم دیگر از این دنیا هستید. چندی پیش جرج میلر (George Miller) اطلاعات بسیار ناچیزی از ساخت فیلم جدیدی از این دنیا منتشر کرده بود. اما حالا به نظر می رسد که ساخت این فیلم جدی شده و میلر اطلاعات زیادی درباره آن منتشر کرده است.

این فیلم که Furiosa «فیوریوسا» نام دارد، پیش درآمدی از فیلم Mad Max: Fury Road است که درباره شخصیت فیوریوسا خواهد بود. اگر شخصیت فیوریوسا را یادتان نمی آید، باید بگویم که شارلیز ترون (Charlize Theron) در فیلم Mad Max: Fury Road این نقش را ایفا کرد و تحسین همگان را بر انگیخت. به نظر من فیوریوسا در آن فیلم با شجاعت، قدرت، آسیب‌پذیری و سرگذشت جذابش صحنه را مال خود کرد. حال به نظر می رسد که جرج میلر، آنیا تیلور-جوی (Anya Taylor-Joy) را برای ایفای نقش فیوریوسای جوان در نظر دارد که به نظر من که این انتخاب بسیار خوبی است.

تیلور-جوی در فیلم هایی همچون Split «اسپلیت» و Thoroughbreds «اصیل ها» هنرنمایی کرده و عملکرد قابل قبولی را از خود به جای گذاشته است. اما بازی در فیلم بلاک باستری Furiosa می تواند سکوی پرتابی برای او باشد که استعداد خود را بیش از پیش به نمایش بگذارد. میلر همچنین اعلام کرد که احتمالا در اوایل سال ۲۰۲۱ مراحل تولید این فیلم آغاز خواهد شد. تیلور-جوی اخیرا در فیلم Emma «اما» بازی کرده است که به تازگی اکران شده است. همچنین فیلم The New Mutants «جهش یافته های جدید» با بازی او قرار بود در هفته آینده اکران شود که به علت شیوع جهانی ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن