اخبار حاشیه ایاخبار روز فیلمهامصاحبه

جان هم (Jon Hamm) علاقه مند به بازی در نقش بتمن (Batman) است

این روزها اخبار مربوط به دنیای DC خبر از عوض شدن چند بازیگر شخصیت های مهم این دنیا دارد. در حالیکه در آخرین اخبار گفته شده که هنری کویل (Henry Cavill) احتمالا دیگر در نقش سوپرمن (Superman) بازی نخواهد کرد، از مدتها قبل این شایعه وجود داشته است که بن افلک (Ben Affleck) نیز دیگر در نقش بتمن (Batman) بازی نخواهد کرد و اکنون جان هم (Jon Hamm) در یک مصاحبه، گفته دوست دارد در این نقش بازی کند.

هم که با بازی فوق العاده اش در سریال “مد من” (Mad Men) به شهرت جهانی رسید، اخیرا در یک مصاحبه گفته است که جزو علاقه مندان به دنیای کامیک بوک هاست (comic book) و اگر فیلمنامه خوبی از راه برسد و از وی بخواهند، حتما به بازی در نقش بتمن جواب مثبت خواهد داد. وی در اینباره گفت:

فک کنم بتونم این نقش رو بازی کنم. البته باید کلی ورزش و بدنسازی بکنم تا هیکلم خوب بشه. که البته باید بگم که به ورزش کردن علاقه ای ندارم! ولی به هرحال مطمئنم یه داستان که من دوست باشم توش بازی کنم وجود داره و اگه یه روزی ازم درخواست بشه، جواب مثبت میدم. البته همه چیز بستگی به فیلمنامه داره. اینکه داستان فیلم چی میخواد باشه.

هم در ادامه از علاقه اش به دنیای کامیک بوک ها گفت:

من از وقتی ۹ سال یا حتی کمتر داشتم، کامیک بوک های مختلف رو می خوندم و جزو طرفدارهای دنیای کامیک بوک ها هستم. اونقدری که اطلاعات خیلی زیادی از اکثر شخصیت های کامیک بوک ها دارم. و البته به این سبک فیلم علاقه دارم بخصوص وقتی فیلم به شیوه درستی ساخته میشه.

جان هم سپس درباره فیلم هایی که به عقیده وی به خوبی ساخته شده اند نیز صحبت کرد.

مثلا فیلم “پلنگ سیاه” (Black Panther) رو دیدم و پیش خودم فک کردم که “چقدر فیلم خوبی بود”. یا یکی از دوستام جزو سازندگان سریال “لژیون” (Legion) هستش و دیشب که یک قسمتش رو دیدم، ازش خیلی لذت بردم. چیزای جذاب زیادی در دنیای کامیک بوک ها وجود داره اما همه چیز بستگی به داستان داره. خوب یا بد شدن فیلم، کاملا بستگی به داستان انتخابی داره.

هم پیشتر در یک مصاحبه دیگر درباره نقش داستان در فیلمهایی که از روی کامیک بوک ها ساخته می شوند، گفته بود:

… فک می کنم استودیوهای سازنده، الان دارن متوجه می شن که این فیلم ها قرار نیست فقط یک اکشن و بزن بزن باشن. قرار نیست این فیلم ها فقط تقابل آدم خوب ها با آدم بدها رو نشون بدن. دارن متوجه میشن که موضوع حتی درباره ابرقدرتهایی که این شخصیت ها دارن هم نیست. بلکه موضوع خود اون شخصیت ها هستن. اینکه چه اتفاقاتی میوفته و در نهایت چجور اون شخصیت ها و ابرقهرمان ها بوجود میان

هم که اخرین فیلمش، کمدی “گرگم به هوا” (Tag) بوده است، سالهاست که توسط بسیاری از طرفداران شخصیت بتمن، گزینه مناسبی برای این نقش در نظر گرفته می شده است. و همیشه شایعاتی درباره بازی وی در نقش بتمن به گوش رسیده است. هم اما در انتها می گوید تا حالا هیچ پیشنهادی برای این نقش دریافت نکرده است:

فک کنم از فصل اول مد من (سال ۲۰۰۷) این شایعات درباره من بود. اما حقیقت اینه که حتی کوچکترین پیشنهادی بهم داده نشده. و نکته اینه که با تمام اعضای تیم های سازنده فیلم بتمن بارها دیدار داشتم اما هیچکدوم هیچوقت چیزی بهم نگفتن. موضوع اینه که این علاقه، بیشتر بین مردم وجود داره در حالیکه باید خیلی از افراد سازنده فیلم هم چنین علاقه ای داشته باشن که من بازیگر این نقش بشم. علاقه ای که مشخصا فقط بین هوادارا وجود داره اما بین سازندگان فیلم های بتمن وجود نداره.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن