اخبار روز فیلمها

جان دیوید واشینگتون (John David Washington) به جدید ترین فیلم Christopher Nolan پیوست!

کریستوفر نولان (Christopher Nolan)، یکی از کارگردان هاییه که از رمز و راز خوشش میاد و همین کافیه تا منتظر یک شاهکار دیگر از سوی این کارگردان باشیم. حال در جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریافیلم، ستاره فیلم Blackkklansman (بلکککلنزمن)، جان دیوید واشینگتون (John David Washington)، به جدیدترین فیلم Christopher Nolan پیوست.

ما John David Washington رو اول به خاطر اینکه پسر بازیگر افسانه ای یعنی Denzel Washington (دنزل واشینگتون) هست و همچنین به خاطر بازی در کنار Dwayne Johnson (دواین جانسون) در سریال Ballers (فوتبالیست ها)، و فیلم Blackkklansman به کارگردانی اسپایک لی (Spike Lee) که برای بازی در این فیلم هم نامزد اسکار شده، می شناسیم. احتمالا بازی بی نظیر John David Washington در فیلم Blackkklansman باعث شده تا Christopher Nolan نظرش به این بازیگر جلب بشه و اونو به عنوان شخص اول و ستاره جدیدترین فیلم خودش انتخاب کنه.

اوایل شایعاتی بود که می گفت این فیلم تریلری رمانتیک و چیزی بین فیلم های Inception (تلقین) و North by Northwest (شمال به شمال غرب) ـه آلفرد هیچکاک (Alfred Hitchcock) هست که بلا فاصله از جانب Warner Bros (برادران وارنر) و Christopher Nolan رد شد. ولی بسیاری از خبرگزاری ها احتمال می دهند که این فیلم شاهکاری مثل Interstellar و Dark Knight خواهد بود. به هر حال کمپانی Warner Bros این فیلم رو برای اکران در تاریخ ۱۷ جولای ۲۰۲۰ برابر با ۲۶ تیر ۱۳۹۹ برنامه ریزی کرده است.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن