تریلر سریال

تیزر قسمت ششم و پایانی از فصل هشتم سریال Game of Thrones یک زمستان جدید را نشان می دهد!

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، شبکه HBO پس از پایان قسمت پنجم از فصل هشتم و پایانی سریال سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) تیزری از قسمت ششم و پایانی را منتشر کرد که یک جنگ حماسی دیگر را نشان می دهد و ما اون رو براتون آماده کردیم و در بالا می توانید آن را تماشا کنید…

خب، بالاخره زمان موعود فرا رسید و فقط یک قسمت به پایان سریال Game of Thrones باقی مانده و این سریال برای همیشه به پایان خواهد رسید. در قسمت پنجم از فصل هشتم و پایانی سریال Game of Thromes تحت عنوان The Bells (ناقوس ها) دیدیم که دنریس تارگرین (با بازی امیلیا کلارک (Emilia Clarke)) کاملا تبدیل به ملکه دیوانه یا همون Mad Queen (مد کویین) شد و بعد از این که همه در مقر پادشاهی تسلیم شده بودند، همه شهر را نابود کرد. دنریس و ارتش دوتراکی و سربازان آنسالیدش تمامی مرد، زن و بچه ها را کشتند و به آتش کشیدند.

حالا در تیزر قسمت پایانی از فصل هشتم ما می بینیم که دنریس بالاخره به تخت پادشاهی اش رسید اما او قرار است پادشاه خاکستر ها باشد. نمیدونم شاید این اتفاق به عمد از سوی سازندگان اتفاق افتاده باشد ولی اگر در تریلر قسمت ششم نگاه کنید، با صحنه ای مواجه می شوید که مثل اینکه مقر پادشاهی پوشیده از برف است. شاید شاه شب از بین رفته باشد اما به نظر می رسد که یک تهدید دیگر باقی مانده است و جان اسنو (با بازی کیت هرینگتون (Kit Harington)) باید این تهدید را از بین ببرد.

پس آیا جان تمام قوایش را جمع می کند و دنریس را کی کشد و بر تخت پادشاهی ای که وارث حقیقی آن است می نشیند؟ یا دنریس تمامی استارک هارا به منظور خیانت و از بین بردن تهدیدات نابود می کند؟ یا جان با صلح به شمال بر میگردد و کاری هم به دنریس ندارد؟ به شخصه دوست دارم ببینم که سانسا (با بازی سوفی ترنر (Sophie Turner)) در قسمت پایانی دست به چه کاری می زند؟ سانسا در قسمت پنجم حضور نداشت اما به احتمال قریب به یقین در قسمت پایانی حضور خواهد داشت.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن