تریلر سریال

تیزر سریال Into the Dark: سالی پر از تعطیلات وحشتناک

شبکه Hulu تیزر جدیدی از سریال آنتولوژی ترسناک جدیدش Into the Dark که به ما ترس را در تمامی تعطیلات مهم در سال جاری اعم از هالووین و جشن شکرگزاری و کریسمس و بعدش وعده می دهد منتشر شد.

سریال در تاریخ ۵ اکتبر و همزمان با هالووین با اپیزود The Body شروع می شود. در این اپیزود یک قاتل باید یک جنازه را حرکت دهد.این کار هنگامی سخت تر می شود که همه فکر می کنند یک سنت است!! فیلمنامه ی این اپیزود توسط Paul Fischer نوشته شده و Paul Davis آن را کارگردانی می کند. این اپیزود در تاریخ ۲۱ سپتامبر در جشنواره ی فیلم لوس آنجلس رونمایی می شود.در این اپیزود بازیگرانی از جمله Tom Bateman, Rebecca Rittenhouse, David Hull, Aurora Perrineau و Ray Santiago بازی می کنند.

اپیزود دوم که مخصوص نوامبر و قاعدتا مرتبط با جشن شکرگزاری است Flesh and Blood نام دارد. این اپیزود ماجرای Kimberly (با بازی Diana Silvers) است که به بیماری ترس از مکان های شلوغ مبتلاست. او از سال پیش که مادرش به قتل رسید خانه را ترک نکرده و در چهارمین پنجشنبه ی ماه که سالگرد وقوع قتل است حس می کند که در معرض خطر است اما نمی تواند خود را مجبور به ترک خانه کند و نمی داند که به چه کسی باید اطمینان کند. این اپیزود را که در تاریخ ۲ نوامبر منتشر می شود Patrick Lussier (کارگردان My Bloody Valentine 3D) کارگردانی کرده و فیلمنامه ی آن را Louis Ackerman نوشته است. در این اپیزود بازیگرانی همچون Dermot Mulroney, Diana Silvers, Tembi Locke و Meredith Salenger بازی می کنند.

هر اپیزود جدید این سریال متبادر کننده ی یکی از تعطیلات در ذهن ما خواهند بود و ابتدای هر ماه از سال آینده منتشر خواهند شد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

  1. سریال into the dark یک سریال فمنیستی هست که در اکثر قسمت‌های اون شخصیت های اول و خوب اون زنها و دخترها و شخصیت منفیش مردها هستن. در همه قسمتها میشه این فمنیستی رو دید ولی در بعضی قسمتها خیلی واضح و فراگیره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن