تریلر سریال

تیزر جدید American Horror Story: Apocalypse کراس‌اور فصل اول و سوم سریال

پس از چند هفته تماشای کلیپ بچه های شیطانی مرموز، ابرهای هسته ای نحس، ماسک های گاز عجیب و غریب و صحنه های دیگری که رایان مورفی (Ryan Murphy) برای ما کنار گذاشته بود، تیزر جدید فصل هشتم سریال «داستان ترسناک آمریکایی» (American Horror Story) به نام داستان ترسناک آمریکایی: آخرالزمان (American Horror Story: Apocalypse) بالاخره منتشر شد. این تیزر اولین نگاه واقعی به کراس‌اور بین فصل های خانه قتل (Murder House) و محفل (Coven) را به ما نشان می دهد. همان طور که از این سریال آنتولوژی موفق شبکه FX انتظار می رفت، در این فصل شاهد اتفاقات زیادی خواهیم بود، مثلا بازگشت شخصیت Constance Langdon با بازی جسیکا لنگ (Jessica Lange) و شخصیت Madison Montgomery با بازی اما رابرترز (Emma Roberts).

همچنین به نظر می رسد درون مایه این فصل مانند فصل قبلی یعنی فرقه (Cult) حالتی تمثیلی و کنایه ای ندارد. نماهایی از لباس های ضدآلودگی و هلی‌کوپترهای سقوط کرده نشان می دهد این بار با داستانی کاملا سرراست و واقعی طرف هستیم. در این فصل روح های فصل اول یعنی خانه قتل – در تیزر دیلان مک‌درموت (Dylan McDermott) را در نقش Ben Harmon پدر روح شده می بینیم – و جادوگران فصل سوم یعنی محفل در کنار هم حضور دارند. هنوز مشخص نیست «داستان ترسناک آمریکایی» چطور می خواهد بین این دو فصل ارتباط برقرار کند، البته در تیزر همه خیلی خونسرد با این مسئله برخورد می کنند.

احتمالا برخورد اصلی دو فصل شامل Madison Montgomery می شود؛ رابرترز در نقش بازیگر خوشگذران که سپس تبدیل به جادوگر شد، این تیزر را با این جمله به پایان می رساند: “شرط می بندم فک می کردی دیگه منو نمی بینی.” این جمله کاملا مناسب است، چون آخری باری که Madison Montgomery را دیدیم در حال خفه شدن توسط Kyle Spencer با بازی ایوان پیترز (Evan Peters) بود. پیترز مثل همیشه در گروه بازیگری حضور دارد، البته نه در نقش Kyle بلکه احتمالا در نقش روح Andy Warhol آدمخوار یا چیزی شبیه او.

داستان ترسناک آمریکایی: آخرالزمان که در آن همچنین سارا پولسن (Sarah Paulson)، فرانسیس کانروی (Frances Conroy)، کیتی بیتس (Kathy Bates)، تیسا فارمیگا (Taissa Farmiga) و بیلی ایکنر (Billy Eichner) حضور دارند از تاریخ ۱۲ سپتامبر از شبکه FX پخش خواهد شد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن