تریلر سریالزمان بندی سریالها

تیزر جدید Iron Fist ماسک کلاسیک این شخصیت را نشان می دهد

تیزر جدید فصل دوم Iron Fist سفری به شهر K’un-Lun دارد و Danny Rand با بازی Finn Jones را با ماسک کلاسیک زردرنگ Iron Fist که در کامیک ها می پوشید به نمایش می گذارد. در این کلیپ، Danny به همراه Colleen Wing (با بازی Jessica Henwick)‌ در نیویورک قدم می زند، در حالی که فلش بک هایی از مبارزه با دوست سابقش Davos (با بازی Sacha Dhawan) به خاطر می آورد. چیزی که به شکل یک مبارزه رقصی عجیب شروع می شود، در نهایت به حمام خونی وحشیانه تبدیل می شود.

Colleen به Danny می گوید: “این ها مال گذشته اس.”

Danny با حالتی مبهم جواب می دهد: “امیدوارم.”

صرف نظر از وفاداری به کامیک بوک، دادن ماسک به Danny، حالا هر ماسکی، گام بلندی برای سریال خواهد بود. فصل اول Iron Fist خیلی باارفاق چندین مشکل داشت، اما مهمترین آن ها این بود که بدون ماسک، Finn Jones باید خودش در بعضی صحنه های مبارزه حضور پیدا می کرد. متاسفانه، Finn Jones، که در واقع نقش یک سلاح زنده را بازی می کند، جوری مشت می زند که انگار ۲ متر زیر آب است.

iron fist

قرار دادن Danny زیر یک ماسک به سریال اجازه می دهد به روش Daredevil عمل کند، که باعث می شد یک بدلکار ماسک را پوشیده و به جای Charlie Cox بازی کند. حالا در فصل دوم Iron Fist همین اتفاق برای Finn Jones افتاده و او بالاخره از زیر آب بالا می آید! البته Jessica Jones و Luke Cage کاملا با این دو سریال فرق دارند، Krysten Ritter و Mike Colter باید فقط یک جا ایستاده و کسی را از روی میز به آن طرف پرتاب کنند.

در فصل دوم Iron Fist که می توانید تریلر آن را اینجا ببینید، همچنین Alice Eve, Simone Missick, Jessica Stroup نقش آفرینی می کنند.

فصل دوم Iron Fist روز ۷ سپتامبر به صورت کامل از Netflix پخش خواهد شد.

خلاصه رسمی فصل دوم Iron Fist:

فصل دوم تغییرات Danny را نشان می دهد، شخصیتی که راهش را در دنیای جدید و خشنی که در آن قرار گرفته باز می کند و با مشکلات درونی خودش مبارزه می کند. در این فصل Dann​y​ قول داده که در غیاب Matt Murdock برای محافظت از شهر پیش قدم شود. اما یک نقشه شرورانه هویتش را تهدید کرده و حالا او باید با این انسان های شرور مبارزه کرده و از شهری که دوستش دارد محافظت کند.

iron fist

 iron fist

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن