تریلر سریال

تیزر جدید خانه پوشالی (House of Cards) نشان می دهد چه اتفاقی برای Frank افتاده

شبکه نتفلیکس (Netflix) تیزر جدیدی برای فصل پایانی سریال خانه پوشالی (House of Cards) منتشر کرد. در این فصل رابین رایت (Robin Wright) نقش رییس جمهور آمریکا را بازی می کند، و اگر برایتان این سوال پیش آمده که چه اتفاقی برای Frank Underwood با بازی کوین اسپیسی (Kevin Spacey) افتاده، این تیزر پاسخ شما را خواهد داد. همان طور که انتظار می رفت، Frank مرده، و در یک کسر شأن نهایی، قبر او در کنار پدرش است که Frank از او متنفر بود.

سخت است برای چنین شخصیت منفوری ناراحت شد، اما با دیدن تیزر این سوال پیش می آید که اگر اسپیسی آن بی آبرویی ها را انجام نمی داد، این سریال به کجا می رسید. می دانستیم که خانه پوشالی حتی داستانی نزدیک به رستگاری هم به Frank عطا نمی کند، اما نه با این روش که: “خب اون مرده، بیاید تا کسی متوجه نشده سریال رو تموم کنیم.”

فصل پایانی سریال خانه پوشالی در تاریخ ۲ نوامبر از نتفلیکس پخش می شود. در این سریال همچنین داین لین (Diane Lane)، گرگ کینر (Greg Kinnear)، مایکل کلی (Michael Kelly)، جین اتکینسون (Jayne Atkinson)، پاتریشیا کلارکسون (Patricia Clarkson)، کانستنس زیمر (Constance Zimmer)، درک سسیل (Derek Cecil)، کمپل اسکات (Campbell Scott) و بوریس مک گیور (Boris McGiver) نقش آفرینی می کنند.

رابین رایت برنده گلدن گلوب و نامزد امی نقش رییس جمهور آمریکا را در فصل ششم و پایانی سریال خانه پوشالی برعهده دارد. رایت در این فصل توسط داین لین نامزد اسکار و گرگ کینر و کودی فرن (Cody Fern) همراهی می شود.

خانه پوشالی در سال ۲۰۱۳ به اولین سریال اریجینال اینترنتی تبدیل شد که نامزد جوایز زیادی در مراسم امی شد. این سریال تاکنون ۵۳ بار نامزد امی شده و ۷ بار این جایزه را برده – که اولین آن ها جایزه بهترین کارگردانی سریال درام برای دیوید فینچر (David Fincher) بود. خانه پوشالی همچنین ۶ بار نامزد جایزه گلدن گلوب شده و ۲ بار این جایزه را برده است. این سریال همچنین ۱۱ بار نامزد جایزه از طرف انجمن بازیگران شده و ۲ بار آن را برده؛ یک جایزه AFI؛ ۴ نامزدی انجمن نویسندگان و یک بار کسب جایزه؛ ۲ نامزدی BAFTA؛ ۲ نامزدی انجمن تهیه کنندگان؛ ۲ نامزدی انجمن کارگردانان؛ و یک جایزه Peabody از دیگر جوایز این سریال هستند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن