اخبار روز سریالهامصاحبه با بازیگران

توضیحات Andrew Lincoln درباره جدایی‌اش از The Walking Dead

چندی پیش خبر دادیم که Andrew Lincoln بعد از هشت فصل حضور در The Walking Dead و در فصل نهم این سریال را ترک خواهد کرد. در کامیک کان امسال این جدایی تایید شد و Lincoln درباره علت جدایی اش از سریال توضیحاتی داد.

به نظر می آید دلیل Lincoln برای جدایی اش کاملا دلیل منطقی و سرراستی است، او می خواهد زمان بیشتری با خانواده اش و مخصوصا فرزندانش بگذراند:

دلیل خروج Lincoln از این سریال کاملا منطقی است: خانواده. Lincoln در انگلیس زندگی می کند و The Walking Dead نیمی از سال در ایالت جورجیای آمریکا فیلمبرداری می شود، که باعث می شود او زمان زیادی از همسر و فرزندانش دور باشد. او گفته:

من دو تا بچه دارم،‌ و توی کشور دیگه ای زندگی می کنم، و هر چی سن بچه ها بیشتر میشه نمیشه خیلی جابجاشون کرد. به همین سادگی، دیگه وقتش بود برگردم خونه.

این کاملا منطقی است، و هشت سال زمان زیادی برای حضور در یک سریال تلویزیونی، مخصوصا سریال پرطرفداری مثل The Walking Dead است. در حالی که منطقی است سریال ادامه پیدا کند، اما کاملا مشخص است که از این پس باید این کار را بدون حضور Lincoln انجام دهد.

درباره اینکه این فصل چه اتفاقی برای شخصیت ها خواهد افتاد هنوز مشخص نیست، Lincoln در این باره گفته:

شرایط از این هم بدتر میشه، غذای کافی وجود نداره، Hilltop منبع اصلی غذاست، راه های ارتباطی قطع شدن، دیگه بنزین برامون باقی نمونده و باید با اسب جابجا بشیم، و دیگه گلوله ای هم برامون باقی نمونده. پس فشارهای زیادی رو گروه وجود داره.

پخش فصل نهم The Walking Dead از تاریخ ۷ اکتبر از شبکه AMC آغاز می شود.

the-walking-dead

the-walking-dead

the-walking-dead

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن