اخبار فیلم

توضیحات بیشتر از پروژه ی The Avengers: Age of Ultron

 

در شب های گذشته کمپانی Marvel در کمیک کان امسال مشخص کرد که دنباله ی فیلم The Avengers تحت عنوان The Avengers: Age of Ultron منتشر خواهد شد . جدیدترین داستان کمیک بوک که با عنوان Age of Ultron منتشر شده است در مورد کارکتر Wolverine (ایکس من) و Invisible Woman (چهار شگفت انگیز) می باشد که در زمان به عقب برمی گردند تا قبل از اختراع Ultron توسط Henry Pym و یا همان Ant-Man ، او را به قتل برسانند .

مسلما با این توضیحات نباید انتظار چنین داستانی را داشته باشیم ، اول به این خاطر که X-Men در اختیار کمپانی Fox می باشد و پایانبندی قسمت اول The Avengers اجازه ی چنین کاری را برای The Avengers: Age of Ultron نمی دهد . خالق اثر انتقام جویان و کارگردان و نویسنده ی قسمت دوم Joss Whedon در مصاحبه ای که به تازگی انجام داده است از برخی اصلاعات پرده برداری کرد و همچنین اعلام کرد که آنها از این خط داستان استفاده نمی کنند و داستان خودشان از دنیای Ultron ها را بوجود آورده اند .

براساس گفته های Joss Whedon ، او همیشه ارزوی اوردن Ultron ها به دنیای The Avengers را داشته است و همچنین قبل از اینکه با کمپانی Marvel قرارداد ببندد می دانسته که در قسمت دوم شخصیت های منفی Ultron ها خواهند بود . فیلم Ant-Man که همراه با کارکتر Henry Pym می باشد به کارگردانی Edgar Wright در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۱۵ اکران خواهد شد که میشود ۶ ماه پس از اکران فیلم The Avengers: Age of Ultron که در تاریخ ۱ می ۲۰۱۵ اکران میشود . با وجود اینکه در اصل Ant-Man سازنده ی اولیه ی Ultron ها می باشد اما Joss Whedon اعلام کرد که ما این کارکتر را در فیلم The Avengers: Age of Ultron نخواهیم دید و در داستان وی  Tony Stark سازنده ی این روبات و یا ماشین های هوشمند خواهد بود . همچنین در اخر وی افزود که در قسمت دوم بخش بیشتری از کارکتر Hawkeye را خواهیم دید .

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن