تمدید و کنسلی

تمدید زودهنگام Better Call Saul برای فصل پنجم

مهمترین خبر امروز درباره سریال Better Call Saul این است که امروز تتوی جدید Bob Odenkirk به نمایش گذاشته شد. امروز در پنل AMC در کنفرانس خبری انجمن منتقدین تلویزیون، Odenkirk روی صحنه آمد، لباسش را درآورد و تتوی موقتی جدیدش را که یک لوگوی Better Call Saul و تاریخ پخش فصل چهارم بود به حضار نشان داد.
همچنین اعلام شد AMC این سریال را برای فصل پنجم تمدید کرده، که اصلا تعجب آور نیست، اما خبر خیلی خوبی است. در چند ماه گذشته خیلی در این باره شنیده ایم که Better Call Saul بیشتر و بیشتر به دنیای Breaking Bad نزدیک می شود. در پنل این سریال در کامیک کان امسال، سازندگان Vince Gilliganو Peter Gould به همراه بازیگران یعنی Odenkirk, Rhea Seehorn, Patrick Fabian, Michael Mando, Giancarlo Esposito درباره این تغییرات صحبت هایی کردند:

Gilligan گفته:

اگر Breaking Bad رو دوست دارید، قراره دنیای قبلی رو کمی گسترده تر ببینید، به علاوه ی چیزهایی که از اون دنیا قبلا دیده بودید، قراره با شخصیت هایی هم آشنا بشید که در Breaking Bad فقط به اونا اشاره شده بود و شما هیچ وقت اونا رو ندیدید.

better-call-saul

دقیقا چه کسی؟ خب اگر نگاهی به اولین معارفه Saul در قسمت ۸ فصل ۲ سریال Breaking Bad بیاندازیم، زمانی که Jesse و Walt برروی Saul اسلحه کشیدند، او از آن ها می پرسد آیا Lalo آن ها را فرستاده؟ البته ما می دانیم کار Lalo نبوده اما تا به الان چیزی از Lalo دست گیرمان نشده، خب این قرار است تغییر کند. سازندگان Tony Dalton از Sense8 را برای این نقش استخدام کرده اند و با اینکه جزئیاتی از شخصیت او افشا نشده، اما عکسی از او در کنار چهره ای آشنا منتشر کردند، او کسی نبود جز Hector Salamanca.

درباره‌ی صحنه هایی که احتمالا در Breaking ‌Bad هم بوده اند، Odenkrik اشاره کرد که مخصوصا یک صحنه برای بینندگان آشنا خواهد بود… چون در Breaking Bad هم بوده است، که Gould زیرکانه ادامه داد: “قرار هست چیزهایی ببینید که برای شما آشنا خواهند بود.”

پخش فصل چهارم Better Call Saul از ۶ آگوست از شبکه AMC آغاز خواهد شد.

به زودی با نقد و بررسی فصل چهارم Better Call Saul در خدمت شما خواهیم بود. اما فعلا می توانید تریلر این فصل را در اینجا ببینید.

BCS BCS  BCS

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن