بازیگر مهمانتمدید و کنسلی

تمدید American Horror Story برای فصل دهم و بازگشت Jessica Lange در فصل هشتم

قبل از پخش فصل هشتم این سریال به نام American Horror Story: Apocalypse، شبکه FX از هم اکنون این سریال ساخته Ryan Murphy را برای فصل دهم تمدید کرده است و در فصل هشتم شاهد بازگشت Jessica Lange خواهیم بود.

رییس شبکه FX در این باره گفته:

Ryan ازم خواست اجازه ساخت فصل دهم American Horror Story رو بدم، ما هم خیلی خوشحالیم که این اتفاق قراره بیفته. اون دوست خیلی خوبی برای ما بوده، عضو مهمی از شبکه FX هست، و به عنوان عضو مهمی از شبکه باقی خواهد موند.

وقتی از Landgraf درباره آینده سریال سوال کردند و اینکه آیا Murphy تصمیم می گیرد که فصل دهم فصل پایانی American Horror Story باشد یا خیر، او جواب داده:

اصل این تصمیم به عهده Ryan هست و اینکه آیا دوست داره هنوز سریال رو ادامه بده یا نه. به نظرم فصل هشتم که داره تولید میشه، فوق العاده و دیوانه کننده اس، و به نظرم طرفدارا خیلی از دیدنش هیجان زده میشن. مهمترین ویژگی American Horror Story آنتولوژی بودن اونه. پس این قضیه به این بستگی داره که Ryan و همکارانش،‌ می تونن داستان خوب و جدیدی رو روایت کنن یا نه.

american horror story

Murphy سازنده سریال قبلا تایید کرده بود فصل هشتم، کراس اوری بین فصل اول (Murder House) و سوم (Coven) خواهد بود. این دو فصل پایان های کاملا متفاوتی داشتند، Murder House با ظهور Antichrist تمام شد و Coven هم با افتتاح عمومی مدرسه جادوگری به پایان رسید. حالا باید دید این دو فصل چطور با هم ارتباط پیدا می کنند و داستان از چه قرار است.

قبلا اعلام شده بود بیشتر بازیگران ثابت سریال در این فصل هم حضور دارند که شامل Sarah Paulson, Kathy Bates, Evan Peters, Adina Porter, Cheyenne Jackson, Billy Eichner, Leslie Grossman, Billie Lourd به همراه تازه واردها Joan Collins و Cody Fern هستند. باید دید بازیگرانی مثل Paulson و Peters چه جایگاهی در این کراس اور دارند، چون پیش از این شخصیت های مختلفی را در فصل های اول و سوم بازی کرده بودند.

خبر مهم دیگر اینکه Jessica Lange در فصل هشتم حضور دارد. در طول کنفرانس خبری این شبکه، Sarah Paulson اعلام کرد Lange نیز در فصل جدید AHS در نقش Constance Langdon حضور دارد.

Lange عضو مهمی در فصول ابتدایی این سریال بود و در فصل های ۱ تا ۴ حضور داشت. او در همین ۴ فصل ۴ نامزدی Emmy کسب کرد و ۲تای آن ها را به خانه برد. او سپس در فصل اول سریال Feud ساخته Ryan Murphy حضور یافت و نقش Joan Crawford را بازی کرد.

american horror story

همچنین Cody Fern بازیگر Assassination of Gianni Versace در این فصل نقش Michael Langdon را بازی می کند. Michael Langdon فرزند Tate Langdon و Vivien Harmon بود که در طول اتفاقات Murder House به دنیا آمد. در پایان آن فصل مشخص شد Michael در واقع Antichrist است، که کاملا با تم Apocalypse (آخرالزمانی) فصل هشتم همخوانی دارد.

Murphy و Brad Falchuk سازندگان سریال که برنده جایزه های Emmy و Golden Globe شده اند، فصل هفتم را سال گذشته در شبکه FX پخش کردند. فصل ششم با نام American Horror Story: Roanoke به تازگی ۴ نامزدی Emmy در بخش های مدل مو، گریم و تدوین صدا دریافت کرده است. فرنچایز American Horror Story در کل، ۲۸ نامزدی Emmy داشته که برنده ۴ تای آن ها بوده است. این سریال توسط بخش تلویزیونی ۲۰th Century Fox تهیه می شود. American Horror Story ژانویه ۲۰۱۷ برای فصل های هشتم و نهم تمدید شده بود.

فصل هشتم سریال با نام American Horror Story: Apocalypse از تاریخ ۱۲ سپتامبر از FX پخش می شود.

american horror story

American-Horror-Story

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن