اخبار حاشیه ای

تما ماجراهای پست جنجالی جینا کارانو و اخراج از مندلورین

این بازیگر در پستی نوشت بود حاضر است یک یهودی تو هولوکاست باشه تا اینکه یه جمهوری خواه همین موضوع باعث شد هشتگ Fire Gina Carano ترند جهانی بشه و کاربران در شبکه های اجتماعی از دیزنی بخواهند تا او را از سریال مندلورین اخراج کند.

جینا کارانو پس از دومین توییت جنجالی خود درمورد یهودیان توسط لوکاس فیلم از سریال The Mandalorian اخراج شد!

وی برای دفاع از خود نوشته بود یهودیان آن زمان در خیابان، نه توسط سربازان نازی بلکه توسط همسایگانشان مورد ضرب و شتم قرار گرفتند. حتی توسط کودکان. “از آنجا که تاریخ را تغییر داده اند ، اکثر مردم امروز نمی دانند که برای رسیدن به جایی که سربازان نازی بتوانند هزاران یهودی را به راحتی جمع کنند ، دولت ابتدا همسایگان خود را به دلیل یهودی بودن از آنها متنفر کند. فرق این موضوع با تنفر از فردی که نظر سیاسی متفاوت دارند چیست؟ ”

جیا کارانو سکوت خود پس از حذف از سریال مندولرین شکست !

وی با ارسال بیانیه ای به ددلاین گفت “من برای همه کسانی که با ترس از حذف توسط گروههای مافیایی زندگی می کنند ، یک پیام مستقیم ارسال می کنم. من فقط با استفاده از صدای خودم که اکنون آزادتر از هر همیشه است،سخن میگویم ، و امیدوارم که دیگران را هم به کار القا کند. اگر ما به این گروه ها اجازه ندهیم نمی توانند ما را حذف کنند. ”

▪️طبق گزارش های منتشر شده دیزنی در حال تدارک سریال اختصاصی از کارا دون بابازی جینا کارانو بود که قرار بود آن را در زمستان سال جاری معرفی کند که با این اتفاقات کلا این ایده لغو شد علاوه براین دیزنی نیز با کارانو قطع رابطه کرده وی نیز در فیلم ددپول هم نقش آفرینی داشت که به نظر میرسد شاهد حضور او نباشیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن