اخبار فیلم

تمایل Disney برای به خدمت گرفتن Sam Mendes در پروژه ی Pinocchio

در ادامه ی بازسازی انیمیشن های محبوب و تبدیل آن ها به فیلم، شرکت Disney می خواهد فیلمی بر اساس انیمیشن پرطرفدار و محبوب خود Pinocchio بسازد. طبق اخبار منتشر شده این شرکت به دنبال به خدمت گرفتن Sam Mendes کارگردان معروف برای ساخت این فیلم می باشد.

به گزارش آریافیلم، کمپانی Disney به دنبال جلب رضایت Sam Mendes کارگردان برنده ی جایزه اسکار برای ساخت فیلم بر اساس انیمیشن محبوب خود Pinocchio محصول سال ۱۹۴۰ می باشد. به نقل از سایت Deadline این استودیو مذارکرات اولیه ی خود را با کارگردان فیلم های معروفی مثل American Beauty و Skyfall آغاز کرده تا رهبری پروژه جدیدشان را بر عهده بگیرد. چند پیش در همین رابطه اخبار منتشر شده می گفتند که Peter Hedges برای نوشتن فیلمنامه ی این فیلم استخدام شده بود.

به تازگی با Mendes صحبت هایی صورت گرفته شده بود و اخبار آن منتشر شد که شرکت Disney علاقمند بود او کارگردانی James and the Giant Peach که نوشته ی Roald Dahl بود را بر عهده بگیرد و حالا خبر های مربوط به یک پروژه جدید! البته اینکه Disney بخواهد Mendes بر روی دو پروژه کار کند چیز عجیبی نیست همانطور که در گذشته هم این اتفاق برای Jon Favreau  افتاده بود. در این رابطه اخبار بیشتری منتشر نشده و هنوز ابهام وجود دارد، باید صبر کنیم ببینیم در آینده چه خبر هایی در این رابطه منتشر می شود.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن