Top 10انتخاب سردبیرکامیک

تمام فیلم های مارولی پس از Avengers: Endgame: از تایید شده تا شایعه!

پس از اینکه استودیوی مارول فیلم های Captain Marvel (کاپیتان مارول) و Avengers: Endgame (انتقام جویان: پایان بازی) را اکران کند، به جز فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) تقویم اکرانی این استودیو تقریبا خالی است. البته شایعات و تاییدهای لو رفته ای از فیلم های آینده‌ی مارول شنیده می شوند، اما این استودیو تقریبا هیچکدام از فیلم های بعدی خودش را تایید نکرده است.

کوین فایگی (Kevin Feige) رییس استودیوی مارول امیدوار است پس از اکران فیلم موردانتظار Avengers: Endgame بتواند فاز چهارم دنیای سینمایی مارول (MCU) را آشکار کند. فایگی در این باره گفته است:

به نظرم بعد از این فیلم اخبار مهمی را منتشر خواهیم کرد، که یکی از آن ها یعنی تاریخ اکران فیلم Spider-Man قبلا اعلام شده است. اما فعلا قصد داریم چیزی را اعلام نکنیم چون می خواهیم روی نتیجه گیری بی نظیر ۲۲ فیلم مرتبط MCU تمرکز کنیم.

ما در اینجا تمام فیلم های مارولی پس از Avengers: Endgame – چه تایید شده و چه شایعه شده  – را کنار هم جمع کرده ایم. در این لیست همچنین شاهد دو فیلم تایید شده‌ی فرنچایز X-Men (مردان ایکس) در کنار دو فیلم سونی براساس شخصیت های مارول خواهید بود. با آریافیلم همراه باشید.

X-Men: Dark Phoenix (مردان ایکس: دارک فینیکس) – ۱۷ خرداد ۹۸

اولین فیلم مارولی پس از Avengers: Endgame فیلم X-Men: Dark Phoenix (مردان ایکس: دارک فینیکس) محصول فاکس خواهد بود، که احتمالا در آن برای آخرین بار شاهد حضور این بازیگران در نقش اعضای «ایکس من» هستیم، چون پس از آن این شخصیت ها دوباره در اختیار مارول قرار می گیرند.

خلاصه داستان Dark Phoenix:

در فیلم دارک فینیکس، مردان ایکس با دشمن قدرتمند و پر ابهتی روبرو هستند که یکی از خودشان است: Jean Grey. در طی ماموریت نجاتی در فضا، Jean که توسط نیروی یک ضربه ی مرموز تقریبا کشته شده به خانه بازمی گردد. این نیرو نه تنها موجب پرقدرت تر شدن او می شود بلکه او را بی نهایت ناپایدار می کند. Jean که در حال مبارزه با این نیروی درونی است نمی تواند این قدرت تازه را هضم کند. تا اینکه او از کنترل خارج شده و به کسانی که دوست دارد آسیب می رساند و شروع به از هم گسستن اساسی می کند که مردان ایکس را در کنار هم نگه داشته است. پس از نابودی این خانواده آن ها باید راهی برای متحد شدن پیدا کنند که نه تنها Jean را نجات دهد بلکه سیاره را از دست این بیگانگان که می خواهند از نیروی او سلاحی ساخته و کل کهکشان را به تسخیر خود درآورند نجات دهند.

Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) – ۱۴ تیر ۹۸

فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) اولین فیلم MCU پس از Endgame است. در واقع تنها فیلم پس از Endgame است که تاریخ اکران آن اعلام شده است. این فیلم در تاریخ ۱۴ تیر ۹۸ اکران خواهد شد.

خلاصه داستان : Far From Home

پیتر پارکر و همکلاسی‌ هایش برای تعطیلات تابستانی به اروپا سفر می‌کنند. در حالی که دوستان پیتر در حال استراحت هستند، او با همکاری نیک فیوری می خواهد راز موجودات مرموزی که باعث ایجاد بلایای طبیعی در سراسر اروپا شده اند را کشف کند.

The New Mutants (جهش یافته های جدید) – ۱۱ مرداد ۹۸

به دلیل تغییرات زیاد در تاریخ اکران فیلم The New Mutants (جهش یافته های جدید) اصلا مطمئن نیستیم این فیلم در سینماها اکران شود، چون ممکن است این فیلم فقط از شبکه هولو پخش شود. اما فعلا تاریخ اکران این فیلم ۱۱ مرداد ۹۸ اعلام شده است.

Morbius (موربیوس) – ۲۰ تیر ۹۹

Morbius

پس از موفقیت فیلم Venom (ونوم) در باکس آفیس، سونی فورا تصمیم به ساخت فیلمی با حضور موربیوس خون آشام زنده گرفت. تولید فیلم Morbius (موربیوس) با بازی جرد لتو (Jared Leto) در نقش اصلی به تازگی در لندن آغاز شده است.

Black Panther 2 (پلنگ سیاه ۲) – تایید شده اما بدون تاریخ اکران

پس از موفقیت Black Panther (پلنگ سیاه) در باکس آفیس، کاملا مشخص بود رایان کوگلر (Ryan Coogler) و همکارانش دنباله‌ی آن فیلم را خواهند ساخت. اما کوگلر تا ماه نوامبر هنوز کار روی فیلمنامه را آغاز نکرده بود.

Doctor Strange 2 (دکتر استرنج ۲) – تایید شده اما بدون تاریخ اکران

پس از حضوری احتمالا مهم در Avengers: Endgame، دکتر استرنج با بازی بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) در فیلم اختصاصی خودش حضور پیدا خواهد کرد. درواقع کوین فایگی تولید Doctor Strange 2 (دکتر استرنج ۲) را تابستان گذشته تایید کرد.

The Eternals (جاودان ها) – تایید شده اما بدون تاریخ اکران

فایگی طی مصاحبه ای تایید کرده بود فیلم The Eternals (جاودان ها) ساخته خواهد شد و در این باره گفته بود:

The Eternals یکی از موارد زیادی است که در حال بحث درباره‌ی آن ها هستیم تا ببینیم آیا به اندازه‌ی کافی به آن ها اعتقاد داریم تا فیلمی از آن ها بسازیم یا نه.

Guardians of the Galaxy 3 (نگهبانان کهکشان ۳) – تایید شده اما بدون تاریخ اکران

Guardians-of-the-Galaxy-3

فیلم Guardians of the Galaxy 3 (نگهبانان کهکشان ۳) حتی بدون حضور جیمز گان (James Gunn) به عنوان کارگردان ساخته خواهد شد،‌ اما هنوز تاریخ اکرانی برای آن اعلام نشده است. فایگی اکتبر گذشته اعلام کرد سومین فیلم Guardians ساخته می شود، اما او حتی به سال اکران فیلم هم اشاره ای نکرد.

Venom 2 (ونوم ۲) – تایید شده اما بدون تاریخ اکران

همانطور که گفته شد، Venom (ونوم) در باکس آفیس به شدت موفق بود، حداقل تا حدی که سونی را متقاعد کند دنباله‌ی آن را بسازد. بنابر گزارشات، در این دنباله با بازی تام هاردی (Tom Hardy) در نقش ادی براک/ ونوم، وودی هارلسون (Woody Harrleson) که حضور کوتاهی در صحنه پس از تیتراژ فیلم اول داشت به کارنیج تبدیل می شود.

Black Widow (بیوه سیاه) – شایعه شده

اگرچه به نظر می آید Black Widow (بیوه سیاه) فیلم بعدی MCU باشد که تولید آن آغاز می شود، اما مارول هیچ خبر رسمی درباره‌ی آن اعلام نکرده است. تولید این فیلم که قرار بود این ماه یا ماه آینده آغاز شود، احتمالا تا خرداد ۹۸ آغاز نخواهد شد.

Ant-Man and the Wasp 3 (مرد مورچه ای و زنبورک ۳) – شایعه شده

Ant-Man

با توجه به صحبت های مایکل داگلاس (Michael Douglas) بازیگر فیلم های Ant-Man (مرد مورچه ای) گفتگوهایی برای تولید فیلم سوم این فرنچایز صورت گرفته است. اما با این وجود داگلاس گفته هنوز چیزی به صورت رسمی اعلام نشده است.

Nova (نووا) – شایعه شده

مدتی پیش آدام مک کی (Adam McKay) خیلی ناگهانی ادعا کرد مارول در حال کار روی فیلمی براساس Nova (نووا)، شخصیت محبوبی بین طرفداران کامیک های کهکشانی مارول است. اگرچه فایگی تایید نکرده فیلم Nova در حال تولید است، اما گفته این شخصیت پتانسیل خیلی زیادی برای داشتن یک فیلم دارد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن