اولین عکس از سریالپشت صحنه

تصاویر پشت صحنه سریال Doom Patrol شخصیت Robotman را نشان می دهند

تصاویر جدیدی از پشت صحنه سریال Doom Patrol که در زمان نامشخصی در سال ۲۰۱۹ در سرویس استریم جدید کامیک های DC به نام DC Universe پخش می شود منتشر شد. این تصاویر از شخصیت Mr. Robotman که توسط برندن فریزر (Brendan Fraser (بازیگر GI Joe, The Mummy)) صداپیشگی می شود هستند. فریزر همچنین در نقش همزادش (نسخه انسانی این شخصیت) Cliff Steele نیز ظاهر می شود.

چه بخش پشتیبانی گروه و چه بخش ابرقهرمانی آن یک گروه فوق قوی از عجیب الخلقه هایی هستند که که برای دنیایی که آن ها را نمی خواهد مبارزه می کنند. بعد اتفاقاتی که در سریال تایتانز (Titans) خواهد افتاد Doom Patrol, این قهرمانان نا امید, در مکان هایی که انتظار ندارند حضور می یابند و هربار که از Cyborg که رد کردن ماموریت هایی که به آن ها می دهد سخت است ولی قبول کردنشان هم آسان نیست ماموریتی قبول می کنند در می یابیم که زندگی آن ها هرگز مانند گذشته نخواهد شد.

شخصیت های Doom Patrol برای نخستین بار در اپیزود پنجم سریال تایتانز با بازی Bruno Bichir, April Bowlby, Jack Michaels و Dwain Murphy ظاهر خواهند شد. فیلمنامه ی هر ۱۳ اپیزود این سریال توسط جرمی کارور (Jeremy Carver) که کارگردان سریال Supernatural نیز بود نوشته می شود و تهیه کنندگان اجرایی این سریال گرگ برلانتی (Greg Berlanti) و Geoff Johns, Jeremy Carver و Sarah Schechter هستند. DC Universe اخیرا خبر داد که سریال لایو اکشن دیگری به نام سوامپ تینگ (Swamp Thing) نیز خواهد ساخت. تهیه کننده ی اجرایی این سریال James Wan است و در سال ۲۰۱۹ منتشر می شود.

سریال های دیگری که برلانتی (Berlanti) در آن ها نقشی دارد شامل All American, Arrow, Black Lightning, DC’s Legends of Tomorrow, The Flash, Riverdale, Supergirl, Blindspot, God Friended Me, The Red Line, The Chilling  Adventures of Sabrina, You و Titans می شوند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن