اخبار روز فیلمها

تصاویر جدید از فیلم Jungle Cruise، بازگشت دواین جانسون (Dwayne Johnson) و امیلی بلانت (Emily Blunt) برای فیلمبرداری مجدد فیلم

دواین جانسون (Dwayne Johnson) بازیگری توقف ناپذیر است. چرا این حرف را زدیم. زیرا او امسال در ۳ فیلم عظیم یکی پس از دیگری به ایفای نقش پرداخته است. او امسال در فیلم هایی همچون Jungle Cruise (جانگل کروز)، Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (سریع و خشن تقدیم میکند: هابز و شاو) و دنباله فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی:” به جنگل خوش آمدید) حضور دارد. حالا طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، با اینکه هفته گذشته مراحل تولید دنباله فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle به پایان رسید ولی مثل این که جانسون قصد استراحت نداشته و با امیلی بلانت (Emily Blunt) برای فیلم برداری مجدد فیلم Jungle Cruise به این پروژه بازگشتند.

با اینکه تولید Jungle Cruise در سپتامبر ۲۰۱۸ به پایان رسید، اما جانسون و بلانت بار دیگر برای انجام فیلمبرداری‌های مجدد به این پروژه برگشته‌اند. هیرام گارسیا (Hiram Garcia) تهیه‌کننده‌ی Jungle Cruise سه تصویر از این فیلم منتشر کرده که حداقل دوتای آن‌ها نشان می‌دهند احتمالا تمرکز این فیلمبرداری‌های مجدد روی قایق ملوان فرانک با بازی جانسون باشد. نمی‌توان مشکلاتی که حین تولید Jungle Cruise به وجود آمده را دلیلی برای بد بودن این فیلم در نظر گرفت. انجام فیلمبرداری‌های مجدد در سینمای امروزی کاملا عادی شده و بسیاری از فیلم‌های موفق متحمل چنین مسائلی شده‌اند. به هر حال باید تا تابستان سال ۲۰۲۰ صبر کنیم تا ببینیم سرنوشت این فیلم چه می‌شود.

فیلم Jungle Cruise داستان ماجراجویی لیلی (با بازی بلانت) و برادرش مک‌گرگور (با بازی جک وایتهال (Jack Whitehall)) در جستجوی درختی مرموز در آمریکای جنوبی را دنبال می‌کند که قابلیت شفادهی دارد. پس از اینکه آن‌ها موفق می‌شوند فرانک و قایقش را برای این سفر استخدام کنند، این سه نفر سفری را از طریق رودخانه به سمت جنگل آغاز می‌کنند، در حالی که توسط شخصیت‌های منفی داستان با بازی ادگار رامیرز (Edgar Ramirez) و جسی پلمونز (Jesse Plemons) تعقیب می‌شوند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن