اخبار روز سریالهااولین عکس از سریال

تصاویر جدید فصل پایانی House of Cards با حضور نامزد اسکار Diane Lane

Netflix پس از افشای اتهامات علیه Kevin Spacey دو راه داشت. یا House of Cards را کنسل کند، یا آن را بدون حضور Spacey ادامه دهد، و به همسرش در سریال یعنی Claire (با بازی Robin Wright) اجازه دهد کنترل سریال و آمریکا را برعهده بگیرد. همان طور که چند وقت پیش و در خبر انتشار پوستر فصل پایانی به شما اطلاع دادیم، فصل ششم House of Cards نسبت به فصل های قبل کوتاه تر بوده و به جای ۱۳ قسمت، فقط ۶ قسمت خواهد بود. این کار به سریال اجازه می دهد همان طور که خودش می خواهد و با حضور یک زن در مسند قدرت به پایان برسد.

تصاویر جدید منتشر شده توسط Netflix دو شخصیت جدید را معرفی می کند که نقش مهمی در فصل ششم دارند. Diane Lane و Greg Kinnear نقش Annette Shepherd و Bill Shepherd را بازی می کنند، خواهر و برادری که Shepherd Unlimited را به ارث برده اند، یک کمپانی صنعتی بزرگ که توسط این خانواده برای اعمال قدرت در روابط سیاسی در آمریکا استفاده می شود. این دو نفر آینده خاصی برای آمریکا در نظر داشته و همچنین گذشته پیچیده ای با خانواده Underwood دارند.

دیگر بازیگر جدید این فصل Cody Fern (بازیگر The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story) است که نقش Duncan Shepherd، پسر جاه طلب و فداکار Annette را بازی می کند، که نماینده نسل بعدی سیاست مداران واشنگتن است.

Robin Wright برنده گلدن گلوب و نامزد امی نقش رییس جمهور آمریکا را در فصل ششم و پایانی سریال House of Cards برعهده دارد. Wright در این فصل توسط Diane Lane نامزد اسکار و Greg Kinnear و Cody Fern همراهی می شود.

فصل ششم و پایانی House of Cards در تاریخ ۲ نوامبر از Netflix پخش می شود و در آن همچنین Michael Kelly, Jayne Atkinson, Patricia Clarkson, Constance Zimmer, Derek Cecil, Campbell Scott, Boris McGiver حضور دارند.

Melissa James Gibson, Frank Pugliese, Robin Wright, David Fincher, Joshua Donen, Dana Brunetti, Eric Roth, Michael Dobbs, Andrew Davies تهیه کنندگان اجرایی سریال هستند. این سریال توسط Beau Willimon ساخته شده و تهیه کنندگی آن برعهده Donen/Fincher/Roth و استودیوی MRC است.

House of Cards در سال ۲۰۱۳ به اولین سریال اریجینال اینترنتی تبدیل شد که نامزد جوایز زیادی در مراسم امی شد. این سریال تاکنون ۵۳ بار نامزد امی شده و ۷ بار این جایزه را برده – که اولین آن ها جایزه بهترین کارگردانی سریال درام برای David Fincher بود. House of Cards همچنین ۶ بار نامزد جایزه گلدن گلوب شده و ۲ بار این جایزه را برده است. این سریال همچنین ۱۱ بار نامزد جایزه از طرف انجمن بازیگران شده و ۲ بار آن را برده؛ یک جایزه AFI؛ ۴ نامزدی انجمن نویسندگان و یک بار کسب جایزه؛ ۲ نامزدی BAFTA؛ ۲ نامزدی انجمن تهیه کنندگان؛ ۲ نامزدی انجمن کارگردانان؛ و یک جایزه Peabody از دیگر جوایز این سریال هستند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن