اولین عکس از سریال

تصاویر جدید فصل هشتم سریال داستان ترسناک آمریکایی (American Horror Story: Apocalypse)

بله ما هم به شدت مشتاق تماشای کراس اور فصل های اول (Murder House) و سوم (Coven) در فصل هشتم داستان ترسناک آمریکایی: آخرالزمان (American Horror Story: Apocalypse) هستیم. فصل هشتم این سریال ترسناک و محبوب شبکه FX شامل شخصیت های قدیمی و آشنایی می شود، اما همچنین شخصیت های جدیدی را نیز معرفی می کند. با توجه به تریلر کامل این فصل که می توانید آن را در اینجا تماشا کنید، اغلب این شخصیت ها که بازماندگان آخرالزمان هسته ای هستند، توسط همان بازیگران همیشگی داستان ترسناک آمریکایی بازی می شوند.

در بازگشت فصل های Murder House و Coven، شخصیت های جدید شامل سارا پلسون (Sarah Paulson) در نقش Ms. Wilhemina Venable، ایوان پیترز (Evan Peters) در نقش Mr. Gallant، و کتی بیتس (Kathy Bates) در نقش Ms. Miriam Mead هستند. پیترز در این فصل دو نقش داشته و نقش قبلی خودش Tate Langdon ملقب به Rubber Man در فصل اول را نیز دوباره بازی می کند،‌ در حالی که پلسون سه نقش داشته و نقش Billie Dean Howard از فصل اول و Cordelia Foxx از فصل سوم را نیز بازی می کند.

شخصیت های جدید همچنین یک تجدید دیدار دوباره از فصل قبلی یعنی Cult نیز دارند، نه فقط پیترز و پلسون، بلکه همچنین لسلی گروسمن (Leslie Grossman) در نقش Coco St. Pierre Vanderbilt، بیلی لورد (Billie Lourd) در نقش Mallory،‌ آدینا پورتر (Adina Porter) در نقش Dinah Stevens. همچنین بین بازیگران تازه وارد اشلی سانتوس (Ashley Santos) در نقش Emily، کایل آلن (Kyle Allen) در نقش Timothy Campbell و البته کودی فرن (Cody Fern) در نقش Michael Langdon (همان بچه شیطانی فصل اول) را داریم.

خب این ها فقط کسانی هستند که در تصاویر زیر وجود دارند. در فصل هشتم داستان ترسناک آمریکایی بازیگران مورد علاقه ما از فصل های قبل یعنی اما رابرتز (Emma Roberts)، لیلی آلن (Lily Allen)، بیلی آیکنر (Billy Eichner)، شاین جکسون (Cheyenne Jackson)، کنی بریتون (Connie Britton)، دیلان مک درموت (Dylan McDermott)، تایسا فارمیگا (Taissa Farmiga)، فرانسیس کانروی (Frances Conroy)، گبوری سیدیبی (Gabourey Sidibe) و استیوی نیکس (Stevie Nicks) را نیز برمی گردند. مهم تر از همه بازگشت جسیکا لنگ (Jessica Lange). همچنین اضافه شدن جوآن کالینز (Joan Collins) را فراموش نکنید.

فصل هشتم سریال داستان ترسناک آمریکایی از امشب ۱۲ سپتامبر پخش می شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن