تصاویر جدید از پشت صحنه سریال WandaVision ، جادوی ساخت سریال را نشان می دهد

اکانت رسمی توئیتر سریال وانداویژن (WandaVision) با انتشار تصاویری از پشت صحنه این سریال، ما را با جادوی ساخت سریال و زمانی که هنوز جلوه های ویژه دخیل نشده است و هنوز گوشهای ویژن یا همان Vision با بازی پل بتانی (Paul Bettany)  به صورت دیجیتالی حذف نشده است، آشنا تر می کند.

به گزارش آریامووی، اولین تصویر، نمایی است از واندا ماکسیموف با بازی الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) در لباس و کاستوم کامل اسکارلت ویچ و در حالی که جلوی پرده سبز قرار دارد و اگر سریال را تماشا کرده باشید میدانید که به قسمت پایانی مرتبط است و زمانی که هرج و مرج و آشوب قدرتهای جادویی اش را قبول میکند و حالا در حال تحقیق روی کتاب دارک هولد (Darkhold) میباشد. تصویر ویژن نیز در حالی که هنوز گوشهایش در تصویر مشاهده می شود، لحظه بیدار شدن ویزن سفید را به تصویر می کشد. تصویر کاترین هان (Kathryn Hahn) نیز، اولین نما از زمانی است که او لباس آگاتا هارکنس ( Agatha Harkness) را به تن می کند. همچنین در نهایت نیز تیونا پریس (Teyonah Parris) را در لباس سورد S.W.O.R.D میبینیم که شبیه لباسهای فضایی است و دقیقا به زمانی از سریال برمیگردد که قدرتهای مانیکا رمبو (Monica Rambeau) رونمایی می شود.

این تصاویر در حالی منتشر می شوند که سریال مستند مانند جدید دیزنی پلاس، یعنی Marvel Studios’ Assembled نیز به تازگی آغاز شده است و به مسائل پشت صحنه دنیای سینمایی مارول می پردازد و در اولین اپیزود به سراغ سریال وانداویژن رفته است و بهترین فرصت برای خداحافظی ای شکوهمند با این سریال و سلامی به سریال جدید دیزنی پلاس یعنی سریال فالکون و سرباز زمستان (The Falcon and the Winter Soldier) است که این هفته جمعه و در دنیای متفاوت با وانداویژن اغاز می شود و لازم به ذکر است که ادامه ی دنیای واندا ماکسیموف را در فیلم دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) خواهیم دید که تاریخ اکران فعلی آن 25 مارچ 22 برابر با جمعه 5 فروردين 1401 می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید