تریلر سریال

تصاویری از جنگ هسته‌ای در تریلر American Horror Story: Apocalypse

خبرهای فصل جدید American Horror Story ، بی شک، تا به امروز حدود ۱۰ برابر بیش‌تر از خود فصل جدید طرفداران را جذب می‌کند. کمپانی Ryan Murphy and Co. تمایل دارد هر یک از داستا‌ن‌ها را نزدیک به موضوع اصلی نگه‌دارد و در عین حال نشانه هایی از حضور Anti-Christ هم وجود داشته باشد، که American Horror Story: Apocalypse نیز از این قاعده مستثنی نیست.

چند روز پیش مدیر تولید و تیم بازیگران اصلی در کنفرانس خبری انجمن منتقدین تلویزیون حاضر شدند و برنامه خلاقانه‌ای اجرا کردند، با وجود اینکه به زبان انگلیسی حرف می‌زدند تلاش کردند که داستان را لو ندهند. با این حال حدس ما این است که در دنیای پایانی اما نه چندان آخرالزمانی، همه چیز تمام می‌شود درحالیکه مملو از خرگوش‌های جهش یافته است. شبکه FX نخستین تریلر تبلیغاتی هشتمین فصل از این مجموعه را منتشر کرد که نشان از تمرکز این قسمت بر تصاویری از جنگ هسته‌ای دارد.

البته که در این تریلر، مانند خیلی از موارد مشابه، از تصاویر سریال استفاده نشده و تنها کلیپی است که بیشتر بیانگر لحن است تا خود داستان، این تریلر ذهن شما را به سمت ابرهای قارچی، ماسک ضد گاز شیمیایی، بچه‌های ناقص‌الخلقه و سقط جنین می‌برد. البته این موارد کمی با توضیحات مدیر تولید، Alexis Martin Woodall، در خصوص این فصل مطابقت دارد. داستان با پایان دنیا شروع می‌شود و سپس دنیای سریال آغاز می‌شود.

ذهنیت جنگ هسته‌ای می‌تواند به معنی خراب شدن همه چیز باشد. تیزرهای AHS معمولا کمی از سریال را دربر می‌گیرند مانند بریده شدن سر  Loch Ness هیولا به دست یک خون‌آشام یا مواردی که بیننده را به دیدن سریال ترغیب کند. همه آنچه که ما از این فصل می‌دانیم بازگشت Jessica Lange بعد از چهار فصل است و اینکه این دنیای آخر‌الزمانی پلی است بین فصل اول (Murder House) و سوم (Coven).

در این فصل بازیگرانی از جمله Sarah Paulson، Kathy Bates و Evan Peters نیز حضور دارند و از ۱۲ سپتامبر از شبکه FX پخش خواهد شد.

برای مشاهده تریلر American Horror Story: Apocalypse به کانال تلگرام آریافیلم به آدرس ariamovie@ مراجعه فرمایید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن