انتخاب سردبیرتریلر سریال

تریلر کامل American Horror Story: Apocalypse کراس‌اور فصل اول و سوم سریال

تریلر کامل سریال داستان ترسناک آمریکایی: آخرالزمان (American Horror Story: Apocalypse) منتشر شد و تمام دیوانه واری های این سریال را نیز شامل می شود. سریال داستان ترسناک آمریکایی (American Horror Story) همیشه بین فصول نوآوری هایی به وجود می آورد، بنابراین نمی دانم چرا فکر می کردم می دانم قرار است کراس‌اور بین فصل های خانه قتل (Murder House) و محفل (Coven) چطور از کار دربیاید، اما به نظر می آید فصل هشتم این سریال هم مثل همیشه ما را سورپرایز خواهد کرد.

البته حالا تا حدودی می دانیم منظور تیزرهای قبلی شامل بچه های شیطانی و ماسک های گاز چه بوده است. داستان ترسناک آمریکایی: آخرالزمان فقط شامل پایان دنیا نمی شود، بلکه به دنیای پساآخرالزمانی هم وارد می شود، و دنیایی آلوده و متروکه را نشان می دهد که در آن ازدواج بدون اجازه مقامات ممنوع است.

همچنین شخصیت هایی در این فصل حضور دارند که آن ها را از فصل اول و سوم به یاد داریم، شامل جادوگران فصل سوم محفل (Coven) و Rubber Man از فصل اول خانه قتل (Murder House). نمی دانیم دقیقا چه اتفاقی قرار است در این فصل بیفتد، اما به شدت مشتاقیم هر چه زودتر فصل جدید را تماشا کنیم. سارا پولسن (Sarah Paulson) در بخشی از این تریلر می گوید: این حالا دنیای ماست، هر جوری بخوایم تغییرش میدیم. که به نظر می آید این دنیا را به شکلی عجیب و غریب هم درآورده اند.

داستان ترسناک آمریکایی: آخرالزمان که در آن همچنین جسیکا لنگ (Jessica Lange)، ایوان پیترز (Evan Peters)، اما رابرترز (Emma Roberts)، دیلان مک‌درموت (Dylan McDermott)، فرانسیس کانروی (Frances Conroy)، کیتی بیتس (Kathy Bates)، تیسا فارمیگا (Taissa Farmiga) و بیلی ایکنر (Billy Eichner) حضور دارند از تاریخ ۱۲ سپتامبر از شبکه FX پخش خواهد شد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن