اخبار سریالتریلر سریالسریالها

تریلر کامل و جدید سریال نگهبانان (Watchmen) منتشر شد

شبکه HBO تریلر جدیدی از سریال نگهبانان (Watchmen) را منتشر کرده که حاوی تصاویر جدید بسیاری از این سریال مورد انتظار است.

به گزارش آریامووی، ماه تیر امسال بود که شبکه HBO در نمایشگاه کامیک کان سن دیگو ۲۰۱۹ تریلر جدیدی از فصل اول سریال نگهبانان را منتشر کرد که این تریلر نگاه بهتری از این سریال مورد انتظار و متفاوت از کامیکی تحسین شده به همین نام، را ارائه داد. حال تریلر جدیدی از این سریال منتشر شده است. شبکه HBO تریلر جدیدی از سریال نگهبانان را منتشر کرده که حاوی تصاویر جدید بسیاری است و این تریلر اطلاعات بیشتری از اتفاقات و داستان سریال به اشتراک می‌گذارد. در طول سریال مشخص می‌شود که پلیس برای مقابله با گروهی نقابدار و خطرناک که به سرعت در حال گسترش و قدرت گرفتن هستند، اقدامی مشابه انجام داده و نیروهای پلیس نیز برای حفظ هویت خود، با ماسک به انجام وظیفه می‌پردازند تا با این گروه نیز مبارزه کنند. در واقع به‌نظر می‌رسد که شهر در آستانه یک جنگ داخلی بزرگ است.

شبکه HBO مدتی پیش زمان شروع پخش سریال Watchmen را تایید و اعلام کرده که طبق آن، پخش هفتگی سریال واچمن قرار است از روز یکشنبه، ۲۰ اکتبر ۲۰۱۹ (۲۸ مهر ۱۳۹۸) آغاز شود. فصل اول این سریال که اقتباسی از کامیکی به همین نام اثر آلن مور است، در ۱۰ قسمت تولید شده است. دیمون لیندلوف، نویسنده و سازنده‌ سریال‌های تحسین شده‌ای چون سریال بازماندگان The) (Leftovers و سریال گمشده (Lost)، به‌عنوان نویسنده و تهیه کننده اجرایی در سریال نگهبانان حضور دارد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن