تریلر فیلم

تریلر و پوستر شخصیت های فیلم Mary Queen of Scots منتشر شد

0

Focus Features تریلر و پوستر شخصیت های فیلم Mary Queen of Scots را منتشر کرد. بازیگر نامزد جایزه اسکار Saoirse Ronan در این فیلم نقش Mary Stuart ملکه فرانسه را در سن ۱۸ سالگی بازی می کند. ملکه Mary در حالی که بعد از مرگ شوهرش از ازدواج مجدد سر باز می زند، به سرزمین مادری خود اسکاتلند بر می گردد تا دوباره ادعای پادشاهی کند. اما شخصیت مقابل او Elizabeth اول (با بازی Margot Robbie) است که هم بر انگلستان و هم بر اسکاتلند حکومت می کند، و حالا این دو زن مستقل و حریص در دنیایی مردانه درگیر جنگی برای تصاحب تخت پادشاهی می شوند.

کارگردان مطرح بریتانیایی Josie Rourke این فیلم را براساس فیلمنامه ای از Beau Willimon کارگردانی کرده است. او با George Clooney در فیلم Ides of March همکاری داشته و در چهار فصل اول سریال House of Cards نیز تهیه کننده اجرایی بوده است. همه چیز در این فیلم عالی است، حتی طراحی لباس های بازیگران ارزش بردن جایزه اسکار را دارد.

انتخاب بازیگران و عوامل در چنین داستانی بسیار مهم و حیاتی است و هر دوی Ronan و Robbie به نحو فوق العاده ای در نقش های دو ملکه در حال جنگ و مصمم خوب ظاهر شده اند. با این اوصاف باید شاهد صحنه های نبرد زیاد، لحظات رمانیک پر شور و حرارت و نوعی درام خاص باشیم که از چنین فیلمی انتظار می رود و علاوه بر این ها روش خاص و هیجان انگیزی در تولید این فیلم وجود دارد که امیدها را برای دیدن یک فیلم خوب بالا برده است.

می توانید پوسترهای فیلم Mary Queen of Scots را در پایان خبر ملاحظه کنید. این فیلم که براساس کتابی به همین عنوان نوشته John Guy ساخته شده است، شاهد حضور بازیگرانی مانند Jack Lowden، Joe Alwyn، Gemma Chan، Martin Compston، Ismael Cordova، Brendan Coyle، Ian Hart، Adrian Lester، James McArdle، David Tennant  و Guy Pearce است. Mary Queen of Scots نمایش محدودی در ۷ دسامبر امسال خواهد داشت.

در خلاصه رسمی داستان فیلم آمده است:

فیلم Mary Queen of Scots زندگی پر فراز و فرود شخصیت کاریزماتیک Mary Stuart را به نمایش می گذارد. او که ملکه فرانسه است و در ۱۶ سالگی ازدواج کرده و در ۱۸ سالگی بیوه شده است در برابر فشارها برای ازدواج مجدد مقاومت می کند. در عوض او به اسکاتلند سرزمین مادری خود برمی گردد تا ادعادی به‌حق تاج و تخت کند. اما اسکاتلند و انگستان تحت حکومت Elizabeth اول است. به همین خاطر رقابت برای قدرت و عشق در دنیایی مردانه درمی گیرد و این دو باید تصمیم بگیرند که چگونه بازی ازدواج را در برابر استقلال بازی کنند. Mary بر انگلستان ادعای پادشاهی می کند و حکومت Elizabeth را تهدید می کند. خیانت، شورش و توطئه هر دو پادشاهی را به مخاطره انداخته است و شاید مسیر تاریخ نیز در این لحظه حساس تغییر کند.

 mary-queen-of-scots-

 mary-queen-of-scots-

 

0
برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن