تریلر و پوسترهای جدید فیلم In the Heights از کارگردان فیلم Crazy Rich Asians

کمپانی فیلم سازی Warner Bros تریلرهای جدیدی را از فیلم موزیکال مورد انتظار In the Heights از کارگردان سازنده Crazy Rich Asians یعنی Jon M. Chu منتشر کرده است که همزمان با مراسم گرمی پخش شده است.

به گزارش آریامووی، دو تریلر جدید از این فیلم موزیکال منتشر شده است که به دلیل مشکلات سانسور متاسفانه امکان آپلود داخل آپارات وجود نداشت به صورت سانسور شده یکی از تریلرها را ملاحضه میفرمایید و نسخه کامل هر دو تریلر در کانال تلگرام موجود است و هنر بالای هر دو تریلر در ایجاد هیجان برای تماشای این فیلم روی پرده ای نقره ای قابل ستایش است.

فیلم داستان صاحب یک سوپر مارکت (Anthony Ramos) را روایت میکند که با فوت شدن مادر بزرگش باید نیویورک را ترک کند و به جمهوری دومینیکن باز گردد ولی او مردد است و داستان او با افرادی دیگر در گره میخورد و اقتباسی است از نمایش دارنده جایزه تونی ـه  Lin-Manuel Miranda که قرار بود سال 2020 اکران شود و بزودی از HBO MAX منتشر خواهد شد.

سایر بازیگران فیلم Corey Hawkins، Melissa Barrera، Leslie Grace, Olga Merediz, Daphne Rubin-Vega, Gregory Diaz IV, Stephanie Beatriz, Dascha Polanco و Jimmy Smits میباشند که در تاریخ 18 June برابر با ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ اکران و پخش همزمان در HBO MAX خواهد داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید