تریلر نهایی سریال Falcon and the Winter Soldier منتشر شد

دیگه چیزی تا پریمیر و آغاز سریال Falcon and the Winter Soldier باقی نمانده است و مارول و دیزنی پلاس با انتشار تریلر جذابی همه ی مارول فن ها و طرفداران دنیای ابرقهرمانی را هایپ کرده اند…

به گزارش آریامووی، آنتونی مکی (Anthony Mackie) در نقش سم ویلسون و سباستین استن (Sebastian Stan) در نقش باکی بارنز، دو رفیق شفیق کاپیتان آمریکا هستند که میخواهند خط استادشان را ادامه دهند. این سریال شاهد رویارویی مجدد فالکون و سرباز زمستان با متحد و مامور سابق شیلد شارون کارتر ملقب به Agent 13 برای مقابله با هلمت زیمو (Helmut Zemo) و فلگ اسمشرها میباشد که در ویدیویی یوتیوبی امشب راس ساعت 22 هر آنچه برای دیدن این سریال نیاز دارید را منتشر خواهیم کرد که حتما پیشنهاد میکنم تماشا کنید.

سریال فالکون و سرباز زسمتان، دومین سریال مارولی دیزنی پلاس بعد از وانداویژن است که با استقبال زیادی مواجه شد و آریامووی نیز تمامی اپیزودهای آن را موشکافی کرد و در یوتیوب در 9 ویدیو میتوانید تماشا بفرمایید. استن در تازه ترین صحبتهایش این گونه گفته است که بنظرش وانداویژن واقعا هیجان انگیز و جذاب بود و دنیای خودش را داشت و این فالکون نیز در دنیای خودش و در دنیای سری فیلمهای کاپیتان آمریکا است.

این سریال 6 قسمتی که تریلرهایش مژده یک سریال سراسر اکشن و پرخرج را می دهد، به کارگردانی Kari Skogland است و از سایر بازیگران آن می توان به Wyatt Russell, Emily VanCamp و Daniel Brühl اشاره داشت.

سریال این جمعه برابر با 19 مارچ از دیزنی پلاس منتشر خواهد شد و برای تماشای تریلر نهایی این سریال از طریق یوتیوب اینجا کلیک کنید و همچنین تیزر کوتاه دیگری نیز منتشر شده است که میتوانید از اینجا تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید