انتخاب سردبیرتریلر سریال

تریلر مینی سریال The Undoing: همکاری مجدد نیکول کیدمن (Nicole Kidman) و سازنده سریال Big Little Lies

نیکول کیدمن (Nicole Kidman) و David E. Kelley سازنده سریال Big Little Lies در همکاری مجددشان، مینی سریال The Undoing اثری جدید، رمز و رازی و پیرامون حل قتل را راهی HBO خواهند کرد…

به گزارش آریامووی، تمرکز مینی سریال The Undoing روی گروهی از مادران موفق یک مدرسه خصوصی و لوکس است که احتمالا شما را هم یاد Big Little Lies انداخته است ولی باید منتظر ماند و دید فرمول موفق گذشته این بار با کارگردانی Susanne Bier که با سریال The Night Manager جایزه Emmy نیز بدست اورده است ، باز هم موفق خواهد شد یا خیر.

کیدمن در این سریال در نقش Grace Fraser یکی از مادران را بازی خواهد کرد که تراپیست است و Hugh Grant همسرش نیز یک پزشک سرطان کودکان است و ماجرای قتلی که با ناپدید شدن کاراکتر Grant همراه می شود و Grace که در شرایطی قرار میگیرد که حالا باید جواب سوالاتی را بدهد که تا بالان فکر میکرده است میداند!

مینی سریال The Undoing اقتباسی است از کتابی به همین نام نوشته Jean Hanff Korelitz و سایر بازیگران آن عبارتند از Edgar Ramirez, Ismael Cruz Cordova, Matilda De Angelis, Lily Rabe, Noma Dumezweni, Noah Jupe, Sofie Gråbøl و Donald Sutherland که ماه مه پخش خواهد شد.

مینی سریال The Undoing

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن