تریلر فیلم

تریلر فیلم ترسناک The Winchester با هنرنمایی Helen Mirren و Jason Clarke

CBS Films به تازگی تریلر جدیدی از فیلم هیجانی Winchester: The House That Ghosts Built منتشر کرده است. Helen Mirren، Jason Clarke، Sarah Snook و در این فیلم هنرنمایی میکنند. این فیلم در تاریخ ۲ فوریه ۲۰۱۸ اکران خواهد شد.

به گزارش آریافیلم، داستان براساس اتفاقات واقعی است. یک منطقه خالی از سکنه در ۸۰ کیلومتری خارج San Francisco بیشترین خانه های تسخیر شده در دنیا را دارد. منطقه ای که توسط Sarah Winchester ( با بازی برنده امی Helen Mirren) وارث ثروت Winchester ساخته شده است. خانه ای که هیچ پایانی ندارد. خانه ای که با علاقه شدید ۲۴ ساعته و هر هفت روز هفته به مدت دهه ها روش کار شد و هفت طبقه و هر طبقه صدها اتاق داره. برای یک خارجی، به نظر میاد این یک خونه هیولایی برای خوابوندن خشم یک زن دیوونه است. ولی Sarah این خونه رو برای خودش یا خواهرزاده اش (Sarah Snook) یا دکتر موفقی به نام Eric Price (با بازی Jason Clarke) که آن ها رو به خونه احضار کرده، نساخته. اینجا رو به عنوان یک زندان و تیمارستان برای صدها روح انتقام جو ساخته و از اون وحشتناک تر اینکه آن ها توانایی کنار اومدن با Winchesters رو دارن.

Winchesters با کارگردانی و نویسندگی Michael و Peter Spierig (کارگردانان کارهای Predestination و Daybreakers) و تهیه کنندگی Tim McGahan و Brett Tomberlin ساخته شده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن