تریلر فیلم

تریلر فیلم The Little Things با بازی دنزل واشینگتن و رامی ملک منتشر شد

استودیوی برادران وارنر تریلر فیلم The Little Things را منتشر کرد، که در آن شاهد سه نقش‌آفرینی عالی توسط سه بازیگر برنده اسکار یعنی دنزل واشینگتن (Denzel Washington)، رامی ملک (Rami Malek) و جرد لتو (Jared Leto) ‌هستیم. The Little Things یکی از اولین فیلم‌های استودیوی برادران وارنر است که در سال ۲۰۲۱ همزمان با سینماها توسط HBO Max هم پخش خواهد شد.

معاون کلانتر منطقه کرن کانتی یعنی جو دیک دیکن (واشینگتن) برای یک ماموریت جمع‌آوری شواهد به ظاهر ساده به لس‌آنجلس فرستاده می‌شود. در عوض، او درگیر جستجو برای قاتلی می‌شود که شهر را به وحشت انداخته است. این پرونده به رهبری گروهبان پلیس لس‌آنجلس جیم بکستر (ملک)، تحت‌تاثیر غرایز پلیسی دیک قرار می‌گیرد و او به طور غیررسمی در حل این پرونده به بکستر کمک می‌کند. اما حین تعقیب قاتل، بکستر نمی‌داند که این پرونده یادآور گذشته آزاردهنده دیک است، و رازهای بزرگی آشکار می‌شوند که ممکن است چیزی بیشتر از این پرونده را به خطر بیندازند.

جان لی هنکاک (John Lee Hancock) نویسندگی و کارگردانی فیلم را برعهده دارد. ناتالی مورالس (Natalie Morales)، کریس باور (Chris Bauer) و تری کینی (Terry Kinney) دیگر بازیگران این فیلم هستند.

فیلم The Little Things در ۲۹ ژانویه ۲۰۲۱ در سینماها و HBO Max منتشر خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن