تریلر فیلم

تریلر جدید Life Itself با بازی Oscar Isaac و Olivia Wilde

استودیوی Amazon تریلر جدیدی از فیلم درام در حال ساخت خود، Life Itself منتشر کرد. نویسنده و کارگردان این فیلم Dan Fogelman است که با سریال This Is Us خود در شبکه NBC موفقیتی بزرگ را کسب کرده است. فیلم داستان عاشقانه یک زوج با بازی Oscar Isaac و Olivia Wilde را بیان می کند، داستانی که در نسل های مختلف از آن یاد شده و بین دهه ها و قاره ها پل زده و انتقال یافته است. این تریلر مشخصا یک داستان رومانتیک که توسط Isaac و Wilde رهبری می شود را نشان می دهد اما اگر درست فهمیده باشم احتمالاتی از یک پیچش This Is Us گونه در آن دیده می شود.

کار های اولیه Fogelman ‌شامل انیمیشن های خانوادگی مثل  Bolt،Tangled و Cars 2 است ولی نامش با نوشتن فیلم کمدی و رومانتیک Crazy, Stupid, Love در سال ۲۰۱۱ بر سر زبان ها افتاد. پس از آن، او ساخت دو سریال تلوزیونی نیمه موفق را در دست گرفت: The Neighbors و Galavant و فیلم Life Itself برگشت او به صحنه های بزرگ پس از تمام کردن This Is Us است و مشخص است که تبلیغات این فیلم بسیار به سمت تماشاگران سریال This Is Us نشانه رفته است.

این از آن فیلم ها است که امکان رفتن به هر سمتی را دارد. از طرفی همیشه این نگرانی وجود دارد که شما با چیزی که آنقدر از نظر احساسی ناپخته و نارس است، در یک وضیعتی هستید که زیبا و افتضاح در مجاورت هم قرار دارند ولی از طرفی دیگر همچنان شانس این هم وجود دارد که مثل Jerry Maguire به جایی برسید. برای فهمیدنش باید تا پاییز صبر کنیم.

گروه بازیگری فیلم همچنین شامل Mandy Patinkin, Olivia Cooke, Laia Costa,  Annette Bening و Antonio Banderas می شود و فیلم در تاریخ ۲۱ سپتامبر یعنی ۳۰ شهریور، اکران می شود.

خلاصه داستان (رسمی):

به عنوان یک زوج جوان نیویورکی که از عشق دانشگاهی به ازدواج و سپس تولد اولین فرزندشان رسیده اند، پیچ و تابی غیرمنتظره در ماجرای آن ها ارتعاشی ایجاد می کند که در قاره ها و نسل ها اکو پیدا می کند. نویسنده و کارگردان Dan Fogelman خطرات و جوایز هر روز زندگی را در یک حماسه ی نسل اندر نسل مورد بررسی قرار می دهد. واقع در نیویورک و کارمونا ی اسپانیا، Life Itself وضعیت انسان با تمام پیچیدگی هایش را به همراه شوخی هایش، تلخی هایش و عشق آن، جشن می گیرد.

 life-itself

 life-itself

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن