تریلر فیلم

اولین تریلر فیلم King Lear با بازی Anthony Hopkins

کمپانی Amazon Studios با انتشار تریلری اعلام کرد فیلم King Lear اقتباسی از درام شکسپیر به کارگردانی Richard Eyre و بازی Anthony Hopkins، قرار است در تاریخ ۲۸ سپتامبر منحصرا از Prime Video در آمریکا پخش شود.

فیلم King Lear که توسط تهیه کننده برنده جایزه امی، گلدن گلوب و بفتا یعنی Colin Callender (از کمپانی Playground) و Sonia Friedman Productions تهیه می شود، به وسیله (Richard Eyre (The DresserNotes on a Scandal که جایزه اولیویر و بفتا را برده، کارگردانی و مورد اقتباس قرار گرفته است. این فیلم بلند Anthony Hopkins (The Dresser, Nixon، The Silence of the Lambs) را در نقش Lear و  (Emma Thompson  (The Children Act، The Remains of the Day، Sense and Sensibility را در نقش Goneril و (Emily Watson The Theory of (Everything، Genius را در نقش Regan و (Florence Pugh (Lady Macbeth، Marcella را در نقش (Cordelia و Jim Broadbent (Iris، Game of Thrones را در نقش Earl of Gloucester به خدمت گرفته است.

داستان King Lear  درباره Lear  پادشاه ۸۰ ساله‌ای است که قلمرو پادشاهی خود را بین دخترانش Goneril، Regan و Cordelia، براساس علاقه ای که به او داشته اند تقسیم می کند. Cordelia  از تملق و چاپلوسی او سر باز زده و بنابراین پادشاه او را تبعید می کند. Goneril  و Regan  با در دست گرفتن قدرت، پدر خود را از خانه بیرون می اندازند. همزمان، نخست وزیر Lear توسط پسرش Edmund  مورد خیانت واقع شده و پسر دیگرش Edgar به ناچار مخفی می گردد. در ادامه،Lear  دیوانه و Gloucester  کور می شود و به این ترتیب با درگرفتن جنگ و آشفتگی در سلطنت و خانواده، Lear  و Cordelia دوباره باهم متحد و عشق و دوستی برای لحظه ای حکمفرما شده و از احتمال وقوع یک تراژدی کاسته می شود.

این فیلم در انگلیس از شبکه دو BBC پخش خواهد شد. Amazon Studios  که در تهیه فیلم مشارکت دارد، آن را در آمریکا، آلمان و انگلیس نمایش خواهد داد. تهیه کنندگان فیلم شامل (Playground  (Wolf Hall، Howards End، The Dresser و (Sonia Friedman Productions  (The Dresser و Lemaise Pictures Limited  (از طرف BBC Two) هستند. Colin Callender  و Scott Huff  (از طرف Playground) و (Sonia Friedman  (Sonia Friedman Productions و Lucy Richer  (ازطرف BBC) تهیه کنندگی اجرایی فیلم را بر عهده خواهند داشت.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن