اخبار روز سریالهاتریلر سریال

تریلر فصل ۴ Better Call Saul و تبدیل Jimmy McGill به Saul Goodman

“می دونید چرا خدا مارها رو قبل از وکیل ها آفرید؟ چون خدا می خواست تمرین کنه.” بله، پروسه تبدیل شدن Jimmy McGill به Saul Goodman چیزی است که در فصل ۴ Better Call Saul به خوبی به آن پرداخته شده است. این اسپین‌آف سریال Breaking Bad، ماجرای Bob Odenkirk در نقش Jimmy را دنبال می کند که در مسیر زندگی خود از یک وکیل نسبتا شرافتمند به یک دستیار حقوقی برای مافیاهای زیرزمینی شهر Albuquerque تبدیل می شود. درفصل چهارم سریال، ما دنیای Jimmy را در حالی که تا حد زیادی به امپراطوری خطرناک (Gus Fring (Giancarlo Esposito نزدیکتر شده مشاهده می کنیم. همچنین به تازگی عکس ها و پوستر فصل چهارم Better Call Saul نیز منتشر شده که می توانید آن ها را در اینجا ببینید.

تریلر فصل چهارم Jimmy را بعد از مرگ (Chuck (Michael McKean نشان می دهد که این اتفاق برای تبدیل شدن او به Saul Goodman به عنوان یک کاتالیزور عمل می کند. حالا که او یک سال از کار حقوقی منع شده است و از مرگ Chuck گیج و مبهوت است، قدم های خود را برای ورود به دنیای جرم و جنایت بر می دارد. این موضوع کار حقوقی و و روابط او را تحت تاثیر قرار می دهد. در این گیرودار، (Mike (Jonathan Banks روز به روز تندخوتر می شود و در حال تبدیل شدن به درست راست Gus است. از هم پاشیدن Hector و دارودسته اش، کارتل را دچار تلاطم و آشفتگی می کند و باعث جدایی خطرناک Gus و (Nacho (Michael Mando می شود، در حالی که (Kim (Rhea Seehorn و (Howard (Patrick Fabian یکبار دیگر خود را در شرایط دشواری می بینند. فصل چهارم Better Call Saul در ۶ آگوست از شبکه AMC پخش خواهد شد. حتما مصاحبه صورت گرفته با تهیه کننده ی این سریال یعنی Vince Gilligan را در اینجا ببینید.

در خلاصه داستان فصل ۴  Better Call Saul  آمده است:

در فصل چهار Better Call Saul مرگ Chuck باعث می شود تا Jimmy  با سرعت به Saul Goodman تبدیل شود. Jimmy  بعد از مرگ Chuck وارد دنیای جرم و جنایت می شود به طوری که این کار آینده کاری وی را به عنوان یک وکیل به مخاطره می اندازد. مرگ Chuck عمیقا همکار قدیمی او یعنی Howard و Kim را تحت تاثیر قرار می دهد و هردوی آنها را یک بار دیگر در منازعه ای که توسط برادران McGill ایجاد شده است روبروی هم قرار می دهد، در حالی که Mike با قبول مسئولیت مشاور امنیتی Madrigal Electromotive نقش فعال تری می یابد. با از بین رفتن Hector شوک بزرگی در دنیای مافیا ایجاد می شود و کارتل را در وضعیت بدی قرار می دهد و این زمان لحظه حساسی برای همکاری با Gus است. حالا همه طرح و نقشه های Gus و Nacho به هم ریخته است و در حالی که Gus روش خود را عوض می کند، Nacho خود را در میان بازی های خطرناکی می یابد.

BCS

BCS

BCS

BCS

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن