تریلر سریالکامیک کان

کامیک کان ۲۰۱۸: اعلام تاریخ پخش و تریلر فصل دوم Iron Fist

Iron Fist به عنوان یک شخصیت نیاز به کمی نوسازی و تغییر دارد. فصل اول این سریال خیلی ناامید کننده بود، و حتی تغییراتش در سریال The Defenders هم فقط کمی به جذابیتش اضافه کرد. البته حضور Danny Rand (با بازی Finn Jones) در فصل دوم Luke Cage کمی به این قضیه کمک کرد، او در آنجا آن Danny را نشان داد که ما دوست داریم ببینیم، مخصوصا وقتی به شیمی بین او و Luke Cage (با بازی Mike Colter) توجه کنیم. البته ما دوست داشتیم سریال Iron Fist کنسل شده و شاهد همکاری این دو قهرمان در یک سریال باشیم.

اما با وجود قسمت های جدید، همیشه این امید وجود دارد که پیشرفت Danny Rand به سمتی مثبت حرکت کند، با اینکه این انتظارات در مورد سریال های Marvel/Netflix هیچوقت برآورده نمی شود. اما جدا از این بحث که این سریال ها قسمت های زیاد و داستان کمی دارند و نمی توانند خیلی خوب دنیاهای بین یکدیگر را به هم مرتبط کنند، فصل های دوم سریال های Jessica Jones و Luke Cage همچنان هم خوب بودند. البته فصل اول Jessica Jones خیلی بهتر بود، اما فصل دوم Luke Cage یک پیشرفت محسوب می شد.

پنل امسال Iron Fist در کامیک کان اطلاعات جدیدی از فصل جدید به ما داد،‌ مثلا اینکه Daughters of the Dragon (گروه دونفره Colleen و Misty) یک تیم رسمی خواهند داشت، اینکه شخصیت مرموز با بازی Alice Eve در اصل Typhoid Mary خواهد بود و اینکه فصل جدید در تاریخ ۷ سپتامبر از Netflix به صورت کامل پخش خواهد شد.

در فصل دوم سریال Iron Fist همچنین Jessica Henwick در نقش Colleen Wing و Tom Pelphrey در نقش Ward Meachum به همراه Jessica Stroup در نقش Joy Meachum و Sacha Dhawan در نقش Davos و در نهایت Simone Missick در نقش Misty Knight حضور دارند. Alice Eve هم نقش Mary Walker را بازی خواهد کرد.

خلاصه رسمی فصل دوم Iron Fist:

فصل دوم تغییرات Danny را نشان می دهد، شخصیتی که راهش را در دنیای جدید و خشنی که در آن قرار گرفته باز می کند و با مشکلات درونی خودش مبارزه می کند. در این فصل Dann​y​ قول داده در غیاب Matt Murdock برای محافظت از شهر پیش قدم شود. اما یک نقشه شرورانه هویتش را تهدید کرده و حالا او باید با دشمنانش مبارزه کرده و از شهری که دوستش دارد محافظت کند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن