تریلر سریال

تریلر سریال مارولی WandaVision منتشر شد

وقتی صحبت از دنیای سینمایی مارول می شود و به لطف کووید ۱۹، دست پری داریم و در آینده باید منتظر پروژه های زیادی همچون Black Widow و Falcon and the Winter Soldier باشیم و نزدیک ترین پروژه آماده پخش نیز سریال WandaVision است که باید امسال منتظر پخش آن باشیم…

به گزارش آریامووی، سریال WandaVision کاری است از استریمینگ دیزنی+ که در طول پخش مراسم Emmy 2020 اولین تریلر آن منتشر شده است و بعد از تریلر سوپربول دیگر ویدیویی از این سریال منتر نشده بود و هنوز هم تاریخ دقیقی برای پخش آن اعلام نشده است و میتوان برای حوالی ماه دسامبر منتظر پخش آن بود و با توحه به وقفه ای که در فیلمبرداری سریالهای مارولی این استریمنیگ پیش آمد و حتی باید اول منتظر پخش Falcon and the Winter Soldier می بودیم ولی گویا WandaVision جلو خواهد زد و زودتر پحش خواهد شد.

سریال WandaVision، روایتگر ماجراجویی Wanda Maximoff با بازی Elizabeth Olsen و  Vision با بازی Paul Bettany است و از آنجایی که زندگی معمولی و شاد Wanda و Visionحتی در دنیای سینمایی مارول نیز به سرانجام نرسید و خوشی کوتاه آن‌ها با یکدیگر با ورود تانوس در فیلم Avengers: Infinity War قطع شد. شاید واندا نیز مانند همتای کمیکی خود، آماده باشد تا هر کاری کند که آن لحظات خوش را دوباره برای خود داشته باشد.

Wanda در دنباله فیلم Doctor Strange، با نام Doctor Strange in the Multiverse of Madness، حضور دارد. ممکن است همین حضور نشانی از آن باشد که Wanda در پایان سریال به همان اندازه کمیک‌ها خرد شده و در غم فرو می‌رود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن