اخبار روز سریالهاتریلر سریالزیرنویس فارسیمعرفی سریال

تریلر زیرنویس فارسی Altered Carbon سریال تخیلی جدید Netflix

نتفلیکس (Netflix) اولین تریلر کامل سریال جدیدش Altered Carbon رو به تازگی منتشر کرد که برای شما و با زیرنویس فارسی آماده کردیم…

به گزارش آریافیلم ، Altered Carbon سریالی اقتباسی از رمانی به همین نام و نوشته ی Richard K. Morgan است که در ۳۰۰ سال آینده و در آینده اتفاق می افتد ، سریالی تخیلی که گفته میشه در اون خود  آگاهی انسان ها می تواند به بدن های جدید منتقل شود و به آنها اجازه می دهد تا صدها سال زندگی کنند.

یکی از بازیگران خوب سریال James Purefoy است که با سریال The Following وی رو میشناسیم و وقتی Laurens Bancroft ـه ثروتمند به قتل میرسد وی شخصی با بازی Joel Kinnaman که وی رو در سریال The Killing وب به یاد میاریم رو استخدام میکنه تا ماجرای قتل رو حل کنه ، تنها سرباز مفقود شده از گروهی که ذهن او برای قرن ها زندانی شده بوده تا سرانجام Bancroft او را بیرون کشید و …

بنظر میاد بودجه ی زیادی برای سریال گذاشته شده باشه و به نوعی ترکیبی است از فیلمهایی چون Blade Runner و The Matrix و پایلوت سریال نیز توسط Miguel Spochnik از کارگردانان Game of Thrones کارگردانی شده است.

از دیگر بازیگران سریال Renee Elise Goldsberry, Martha Higareda, Ato Essandoh, Chris Conner, Will Yun Lee و Dichen Lachman هستند که ۲ فوریه برابر با جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ پخش خواهد شد.

Altered Carbon Altered Carbon Altered Carbon Altered Carbon Altered Carbon Altered Carbon Altered Carbon

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن