تریلر فیلم

تریلر زیرنویس فارسی از ۳۰۰ : Rise of an Empire

 

قبلا نیز تریلر زیبای فیلم  ۳۰۰ : Rise of an Empire رو در سایت قرار داده بودیم و اینبار تریلر زیرنویس فارسی کاری از رضاپاد رو میتوانید از 3 سرور مختلف دانلود بفرمایید :

در رابطه با این فیلم نیز چیزی نمی ماند که بتوان گفت و یا انرا وصف کرد و مابقی ماجرا به خود شما واگذار می کنیم . اما توضیحاتی که لازم می دانیم را به اطلاعتون می رسانیم . ابتدای این تریلر با  Lena Headey آغاز می شود که در قسمت قبل نقش ملکه ی یونانی بنام Gorgo را بازی کرده بود و حالا دستور می دهد تا انتقام مرگ همسرش را از پارسیان و شاه انها Xerxes و یا خشایار شا بگیرد . همچنین در این قسمت بنظر می رسد به سرزمین کهن پارسیان نیز سر خواهیم زد که در ان Rodrigo Santoro نقش پادشاه Xerxes و یا خشایار شا بزرگ را بازی می کند و Eva Green که نقش Artemisia و یا آرتمیس فرمانده ی ناوگان های پارسیان را بازی می کند مشاهده می کنیم . بیشتر صحنه های این فیلم قرار است در دریا ها اتفاق بیفتد و نبرد مابین پارسیان و اسپارت هارا در اقیانوس ها بنمایش می کشند .

در ادامه توضیحاتی درمورد بعضی از کارکتر های این فیلم خواهیم پرداخت و لازم به ذکر می باشد که این اطلاعات واقعی و تحقیق شده می باشند که برعکس فیلم تخیلی و براساس کتاب کمیک بوک ساخته شده است . Artemisia و یا آرتمیس اولین فرمانده ی زن ناوگان های دریایی پارسیان می باشد . وی ملکه ی هالیکارناس و متحد جنگی خشایار شا در حمله به یونان بوده است . در زمان خشایار شا بزرگ ، سرزمین کاریا از ساتراپ (استان) های پارس بوده است اما در اصل کاریا یک سرزمین یونانی است. در بین تمام وزیران خشایار شا ، آرتمیس متحد ترین فرد برای حمله ی یونان بوده است و تاریخ دان یونانی هردوت نیز در باره ی وی مینویسد ” هیچ کدام از فرماندهان تابع ایران به اندازهٔ او به خشایارشا رأی صائب ارائه نداده و راهنمایی گرانبها نکرده ‌است “.

Sullivan Stapleton در این قسمت نقش Themistocles را بازی می کند که در این فیلم یکی از فرماندهان مهم اسپارت ها می باشد . اما در تاریخ نوشته شده است که Themistocles و یا تمیستوکل یکی از سرداران مهم آتن بوده است و وی در شکست ایرانیان از یونان سهم مهمی داشته که وی قبل از حمله ی دوم و دریایی خشایار شا به یونان ، Themistocles سهم بزرگی از بودجه ی یوان را خرج ساخت و ترمیم نیرو های نظامی کرد . Themistocles باعث شد تا یونانیان در مقابل ایرانیان به ایستند که مورخین می گویند تعداد یونان ها در برابر لشکریان پارسی بسیار ناچیز بود و بسیاری از انها تصمیم به عقب نشینی گرفتند اما Themistocles انها را راضی کرد تا بجنگند . اما جالب بودن داستان از جایی شروع می شود که پس از پیروزی یونان در مقابل ایرانیان ، حاکمام یونان به Themistocles تحمت همدستی و وطن فروشی میزنند و سعی می کنند تا وی را اعدام کنند اما در نهایت Themistocles به همراه خانواده اش به پارس پناه می برد . در نهایت اردشیز یکم پادشاه ایران و هخامنشی حکومت چند شهر از اسیای کوجک را به او سپرد .

در این فیلم Andrew Tiernan در نقش Ephialtes و Sullivan Stapleton در نقش Themistocles نیز حضور دارند .

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن