تریلر فیلم

تریلر جدید The Nutcracker and the Four Realms لایو‌ اکشن جدید Disney

Disney در حال بازسازی فیلمی دوست‌ داشتنی با موضوع رقص باله‌ مربوط به قرن نوزدهم است و همانطور که در تریلر جدید The Nutcracker and the Four Realms مشخص است پرنسس‌های ابرقهرمانی و اتفاق‌های آخرالزمانی درکنار هم قرار گرفته‌اند.

Keira Knightley در این فیلم لایو اکشن نقش Sugar Plum Fairy را ایفا می‌کند. Lasse Hallström و Joe Johnston دو کارگردانی هستند که این قصه پریان، اثر Tchaikovsky، را با جادو و افسانه در هم می‌آمیزند، دو عنصری که باعث موفقیت داستان های افسانه ای لایو اکشن در این کمپانی شده است.

اگر فیلم‌های‌ Alice in Wonderland، A Wrinkle in Time، The Chronicles of Narnia و حتی Snow White and the Huntsman که ساخته کمپانی Disney نیست را دیده باشید، این تریلر همه آنچه را که باید درباره این فیلم بدانید به شما خواهد گفت. در بخش اول این داستان اکشن و پر از هیجان، که به نوعی وام دار Tchaikovsky است، قرار است شاهد دسیسه‌ها و توطئه چینی‌ها باشیم و در بخش بعدی مراسم‌های باشکوه را خواهیم دید. البته مخاطب‌های امروز سینما می‌خواهد چیزی بیشتر از همان پایان قدیمی، تکراری و خسته کننده را ببیند.

The Nutcracker and the Four Realms در تازیخ ۲ نوامبر ۲۰۱۸ اکران خواهد شد. علاوه بر تریلر، پوستر رسمی و عکس‌های این فیلم نیز منتشر شده‌اند که در پایان خبر مشاهده می کنید.

خلاصه رسمی داستان Nutcracker and the Four Realms:

تنها چیزی که All Clara (با بازی Mackenzie Foy) می‌خواهد کلیدی است که بتواند یک جعبه‌ را باز کند، جعبه‌ای که هدیه‌ای گرانبها را درون خود دارد. Clara در مهمانی سالانه پدرخوانده Drosselmeyer (با بازی Morgan Freeman) ، سرنخی پیدا می‌کند که او را به سمت کلید آرزوهایش هدایت می‌کند، کلیدی که در دنیای موازی عجیب و مرموزی ناپدید شده است. همان جایی که Clara با سربازی به نام Phillip (با بازی Jayden Fowora-Knight)، دارو دسته موش‌ها و نماینده سه اقلیم: Land of Snowflakes، Land of Flowers  و Land of Sweets ، آشنا می‌شود. Clara و Phillip باید شجاعانه از این چهار اقلیم شوم، عبور کنند تا کلید را به‌دست بیاورند، چهار اقلیمی که محل سکونت Mother Ginger (با بازی Helen Mirren) ظالم است و امیدوار باشند که تعادل به این دنیای بی‌ثبات برگردد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن