تریلر فیلم

تریلر جدید Bad Times at the El Royale فیلم هیجانی ساخته Drew Goddard

۲۰th Century Fox تریلر جدید فیلم هیجانی مورد انتظار Bad Times at the El Royale را منتشر کرد. کارگردان این فیلم Drew Goddard است که قبلا اولین کارگردانی خود را با فیلم عالی ترسناک The Cabin in the Woods تجربه کرده بود. این فیلم هیجانی اریجینال نیز به نظر پیچیده می آید و داستان ۷ غریبه را روایت می کند که هرکدام راز مخصوص خودشان را دارند و در یک هتل مرموز در Lake Tahoe با هم دیدار می کنند. در طول این شب، هر کدام از این افراد شانسی برای رستگاری دارند.

این تریلر فوق العاده است، در حالی که هیچ چیز خاصی از داستان را فاش نمی کند، به جز اینکه هرکدام از این افراد راز هولناکی را از دیگران مخفی کرده اند. اما حتی اگر این تریلرها داستان را لو بدهند، من به نحوه داستان گویی Goddard اعتماد دارم و می دانم او با این فیلم ما را راضی خواهد کرد. گروه بازیگری فوق العاده هستند، و داستان نیز به نظر پر از پیچش و رمز و راز است.

این فیلم همچنین اولین تجربه تهیه کنندگی Jeremy Latcham خارج از Marvel است، کسی که تهیه کننده فیلم هایی مثل The Avengers و Guardians of the Galaxy بوده، اما حالا Marvel را ترک کرده تا تجربیات جدیدی کسب کند. پس حضور Latcham به عنوان تهیه کننده نیز دلیل دیگری است برای اینکه مطمئن باشیم Bad Times at the El Royale فیلمی فوق العاده و مناسب برای فصل جوایز در پاییز است. نکته دیگر اینکه به جای استفاده از یک ترانه پاپ غمگین، از یک ترانه کلاسیک در فیلم استفاده شده است.

Bad Times at the El Royale با حضور بازیگرانی مثل Jeff Bridges, Cynthia Erivo, Dakota Johnson, Jon Hamm, Cailee Spaeny, Lewis Pullman, Nick Offerman, Chris Hemsworth در تاریخ ۱۲ اکتبر در سینماها اکران خواهد شد.

خلاصه داستان رسمی Bad Times at the El Royale:

۷ غریبه، هرکدام با یک راز در سینه، در هتل El Royale منطقه Lake Tahoe با یکدیگر دیدار می کنند، هتلی قدیمی با تاریخی تاریک و مرموز. در طی یک شب سرنوشت ساز، هر کدام از این افراد شانسی برای رستگاری دارند… البته قبل از اینکه همه چیز به هم بریزد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن