تریلر فیلم

تریلر جدید فیلم The Way Back (راه بازگشت): هرگز از داشتن فرصت دوم ناامید نشوید

Warner Bros تریلر جدیدی را برای فیلم The Way Back درام بسکتبال گاوین او کانر (Gavin O’Connor) را منتشر کرده است که بن افلک (Ben Affleck) را نشان میدهد که تلاش می کند با مربیگری یک تیم بسکتبال دبیرستان، زندگی اش را جمع وجور کند. این دومین همکاری بین O’Connor و Affleck است که با هم در سال ۲۰۱۶  برای فیلم اکشن و هیجان انگیز The Accountant همکاری کرده بودند…

 فیلم The Way Back، جک کانینگهام (افلک) زندگی ای پر از آرزو دارد. در دبیرستان او یک نابغه بسکتبال با بورس تحصیلی کامل در دانشگاه بود، که ناگهان به دلایل نامعلومی از بازی دور میشود و آینده خود را از دست میدهد. حالا پس از سالها، جک بخاطر یک فقدان وصف ناپذیر امیدش را از دست داده، و معتاد به الکل شده که باعث میشود ازدواجش و هرگونه امیدی برای زندگی بهتر را از دست بدهد.

هنگامی که از او میخواهند مربی تیم بسکتبال در دانشگاهش، که از روزهای افتخارش بسیار دور است، شود، او با اکراه قبول می کند و خودش بیشتر از همه سوپرایز میشود. وقتی پسرها به عنوان تیم جمع می شوند و پیروز می شوند، جک بالاخره دلیلی برای مقابله با شیاطینی که او را تسخیر کرده اند پیدا میکند. اما آیا این برای پر کردن خلاء، التیام زخم های عمیق گذشته وقرار دادن او در راه رستگاری کافی است؟

سایر بازیگران فیلم The Way Back:

Al Madrigal (Night School), Michaela Watkins (Casual), Janina Gavankar (True Blood) –  Glynn Turman (Bumblebee)

اکران این فیلم در تاریخ ۶ مارس ۲۰۲۰ می باشد.

فیلم The Way Back

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن