تریلر فیلم

تریلر جدید فیلم پیتر خرگوشه ۲ (Peter Rabbit 2: The Runaway) منتشر شد

کمپانی Sony تریلر جدیدی از دنباله کمدی لایو-اکشن مورد انتظارشان یعنی فیلم پیتر خرگوشه ۲ (Peter Rabbit 2: The Runaway) را منتشر کرده است، که ایده بهتری را به ما می‌دهد در مورد این‌که وقتی پیتر خرگوشه (با صداپیشگی جیمز کوردن (James Corden)) به همراه بی (با صداپیشگی رز بیرن (Rose Byrne)) و توماس (با صداپیشگی دامنال گلیسون (Domhnall Gleeson)) تلاش می‌کند تا بقیه خانواده‌اش را نجات بدهد، انتظار چه پیشامدی را در فیلم داشته باشیم. به گزارش آریامووی به نقل از سینما فارس، با توجه به کاراکترها و قصه‌های Beatrix Potter، این دنباله قرار است در تاریخ ۳ام آوریل ۲۰۲۰ در آمریکا و در تاریخ ۲۷ام مارس ۲۰۲۰ در انگلستان اکران شود.

در دنباله فیلم پیتر خرگوشه ۲ (Peter Rabbit 2: The Runaway)، آن موجود خودسر و شرور دوست‌داشتنی برمی‌گردد. بی، توماس و خرگوش‌ها یک خانواده موقتی را تشکیل داده‌اند، اما پیتر به نظر می‌رسد که علی‌رغم نهایت تلاشش نمی‌تواند اعتبار و شهرت شرور و شیطنت آمیزش را به خطر بیاندازد. در پی ماجراجویی و ریسک خروج از باغ، پیتر خود را در دنیایی می‌یابد که از شیطنت و بدجنسی اش تقدیر می‌شود؛ اما وقتی خانواده‌اش برای پیدا کردن او هر خطری را به جان می‌خرند، پیتر باید بفهمد که می‌خواهد چه جور خرگوشی باشد.

صداپیشگان قبلی فیلم که باز هم در این دنباله حضور خواهند داشت عبارت‌اند از: جیمز کوردن در نقش اول فیلم یعنی پیتر خرگوشه، مارگات رابی (Margot Robbie) در نقش فلاپسی خرگوشه، الیزابت دبیکی (Elizabeth Debicki) در نقش ماپسی خرگوشه، دامنال گلیسون در نقش توماس، و رز بیرن در نقش بی. به‌علاوه، نامزد جایزه امی: دیوید اویلوو (David Oyelowo) نیز به این مجموعه اضافه شده است. این دنباله باز هم توسط ویل گلاک (Will Gluck)، بر اساس فیلم‌نامه‌ای نوشته خودش و پتریک برلی (Patrick Burleigh)، کارگردانی خواهد شد.

 

فیلم پیتر خرگوشه 2

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن