اخبار سریالتریلر سریالسریالها

تریلر جدید فصل دوم سریال تیتان ها (Titans) منتشر شد

به‌تازگی DC Universeجدیدترین تریلر رسمی فصل دوم سریال تایتان‌ها (Titans) را منتشر کرده که در آن ما شاهد تمام شخصیت‌های حاضر در این فصل، از جمله دث استروک و بروس وین هستیم.

به گزارش آریامووی، تنها چند روز تا پخش فصل جدید سریال تایتان ها از شبکه DC Universe، باقی مانده است. بعد از مبارزه بزرگ با تریگن، همه چیز تغییر کرده است. در فصل دوم سریال تایتان‌ها اعضای جدیدی به تیم ابرقهرمانی تایتان‌ها می‌پیوندند و علاوه ‌بر آن هم شخصیت شرور جدیدی وجود دارد که قهرمانان باید با آن مبارزه کنند. براساس برنامه‌ریزی‌ها، فصل دوم سریال تایتان‌ها قرار است در روز جمعه ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) در سرویس استریم DC Universe پخش شود. شما در انتهای همین مطلب می‌توانید این تریلر را مشاهده و دانلود کنید.

در این فصل از سریال محبوب DC Universe، ما شاهد این هستیم که دیک گریسون با بازی برنتون توایتز (Brenton Thwaites)، به همراه ریچل با بازی تیگن کرافت (Teagan Croft)، گار با بازی رایان پاتر (Ryan Potter) و جیسون تاد با بازی کران والترز (Curran Walters) تیم تایتان‌ها را دوباره در برج مخصوصشان، تشکیل می‌دهد تا آنها را اصلاح کند و برای کنترل و استفاده درست از توانایی‌هایشان، آنها را آموزش دهد. در این فصل، هاوک با بازی آلن ریچسون (Alan Ritchson)، داو با بازی مینکا کلی (Minka Kelly) و واندر گرل با بازی کانر لسلی (conor leslie) به این تیم می‌پیوندند. علاوه‌بر این، ما شاهد یک شخصیت شرور جدید هم هستیم و آن هم کسی نیست جز دث استروک با بازی اسای مورالس (Esai Morales).

اما اعضای ذکر شده، تنها شخصیت‌هایی نیستند که در این فصل حضور دارند. علاوه‌بر آنها، افراد دیگری هم مانند کانر کنت با بازی جاشوا اورپن (joshua orpin)، همراه با سگ مشهور خود یعنی کریپتو قرار است در طی این مسیر به داستان اضافه شوند. هر دوی آنها، کانر و کریپتو، در سکانس‌های پس از تیتراژ فصل اول سریال تایتان‌ها، معرفی و نمایش داده شدند. لازم به ذکر است که همانطور که در تریلر مشاهده می‌کنید، دختر دث استروک یعنی رز ویلسون با بازی چلسی ژانگ (chelsea zhang) هم در داستان حضور دارد و با دیک تمرین می‌کند.

یک بار دیگر، در این فصل هم ما شاهد موضوع خانواده هستیم که چه نقش بزرگی را در داستان ایفا می‌کند؛ داستانی که در آن افراد زیادی مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرند، خون‌آلود می‌شوند و برخی اوقات هم به قتل می‌رسند. سریال تایتان ها قرار است تا حدودی به بررسی رابطه‌ٔ بین رابین اصلی، یعنی دیک گریسون و بروس وین یا همان بتمن بپردازد که چگونه این رابطه نسبت به قبل کمرنگ شده و این دو قهرمان چگونه از یکدیگر فاصله می‌گیرند؛ آن هم درست زمانی‌که رابین جدید وارد داستان می‌شود. آکیوا گلدزمن، جف جانز و گرگ برلانتی، وظیفه ساخت سریال تایتان ها را بر عهده دارند.

پخش فصل دوم سریال تایتان ها قرار است از تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ (۱۵ شهریور ماه ۱۳۹۸) آغاز شود. هنوز تعداد قسمت‌های فصل دوم این سریال تأیید و اعلام نشده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن