اخبار فیلمتریلر فیلم

کامیک کان ۲۰۱۷ : تریلر جدید Justice League ابر قهرمان های DC در برار ضد قهرمان جدید

کمپانی Warner Bros تریلر توسعه یافته ی جدیدی از فیلم Justice League در کامیک کان(SDCC 2017) به نمایش گذاشتند. در این فیلم Batman/Bruce Wayne (Ben Affleck و (Wonder Woman/Diana Prince (Gal Gadot با همکاری یکدیگر سعی دارند که (Flash/Barry Allen (Ezra Miller و Cyborg/Victor Stone (Ray Fisher) و (Aquaman/Arthur Curry (Jason Momoa را با هم متحد کنند تا جلوی تهدید جدید یعنی (Steppenwolf (Ciaran Hinds را بگیرند.

به گزارش آریا فیلم این تریلر ۴ دقیقه ای یکسال بعد از اولین نگاه به فیلم که در کامیک کان پارسال پخش شده بود پخش شد که باعث تخفیف بدبینی مردم نسبت به dc بعد از پخش Batman v Superman: Dawn of Justice بشه. ما در تریلر صحنه های جالبی از ضد قهرمان جدیدمون Steppenwolf میبینیم که نیاز میشه تا ابر قهرمان ها بعنوان یک تیم همکاری کنند تا بتونن اون رو شکست بدن. همچنین یک سوپرایز بزرگ درباره زنده شدن Superman در آخر تریلر هست که جالب خواهد بود داستان به چه سمت و سویی پیش خواهد رفت. همچنین جالب خواهد بود که کارگردان جدید فیلم Joss Whedon چقدر در فیلم برداری دوباره و ساختن فیلم موفق خواهد شد.

این فیلم قرار است در ۱۷ نوامبر اکران شود و همچنین Amy Adams در نقش Lois Lane و  Diane Lane در نقش Martha Kent و Jeremy Irons در نقش Alfred Pennyworth و Amber Heard در نقش Mera و Robin Wright در نقش Antiope بازی خواهند کرد

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن