اخبار فیلم

تریلری جدید از فیلم The Hobbit: The Desolation of Smaug + پوستر

 

کمپانی Warner Bros بالاخره تریلر جدیدی را که قول داده بود از فیلمی که بسیاری منتظر آن هستند بنام The Hobbit: The Desolation of Smaug ساخته ی خالق سه گانه ی ارباب حلقه ها Peter Jackson را بهمراه چند پوستر منتشر کرد . در ابتدا می توان گفت این تریلر نیز مانند تریلر اول مملوء از صحنه های اکشن و جلوه های ویژه می باشد و حتی هم بیشتر اما چیزی که نسبت به این دو تریلر تغییر نکرده گفتمان های Legolas با بازی Orlando Bloom و Tauriel با بازی Evangeline Lilly ، اخطار Bard کمان دار با بازی Luke Evans به Thorin با بازی Richard Armitage تا از هدفش دست بکشد ، در غیر اینصورت Smaug با بازی Benedict Cumberbatch بیدار می شود و تمان نژاد ها را نابود می کند .

در نهایت این تریلر جنبه های بهتری نسبت به تریلر اولیه دارد و برای مثال نیز می توان اعلام داشت برای اولین بار در این تریلر می توانید صدای اژدهای داستان Smaug را به وضوح بشنوید و لازم به ذکر می باشد که Benedict Cumberbatch بخوبی این وظیفه را انجام داده است . قسمت سوم و نهایی این سه گانه در دسامبر ۲۰۱۴ اکران خواهد شد و The Hobbit: Ther And back again بخش های اکشن بیشتری نسبت به دو قسمت گذشته خواهد داشت ، پس منتظر بمانید . لیست کامل بازیگران این قسمت شامل Martin Freeman, Ian McKellan, John Bell, Jed Brophy, Adam Brown, John Callen, Stephen Fry, Ryan Gage, Mark Hadlow, Peter Hambleton, Stephen Hunter, William Kircher, Sylvester McCoy, Graham McTavish, Michael Mizrahi, James Nesbitt, Dean O’Gorman, Mikael Persbrandt, Ken Stott و Aidan Turner می شود .

فیلم The Hobbit: The Desolation of Smaug در تاریخ ۱۳ دساکبر ۲۰۱۳ اکران می شود .

[webplayer id=211]

برای دانلود این تیزر ، تنها بروی کلمه ی “دانلود تریلر” در هر کیفیت زیر کلیک کنید / پس از ان بروی Free Download کلیک کنید / چند ثانیه صبر کنید / بروی Creat Download link کلیک کنید و با کلیک بروی Direct link این فایل را دانلود کنید :

کیفیت ۴۸۰ : دانلود تریلر

کیفیت ۷۲۰ : دانلود تریلر

کیفیت ۱۰۸۰ : دانلود تریلر

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن