اخبار حاشیه ایاخبار روز سریالهااخبار سریالاخبار فیلم و سریال

تاکید Netflix بر غیر قابل برگشت بودن Sense8

یکی از خبر های مهمی که طی چند روز گذشته منتشر کردیم خبر کنسل شدن سریال محبوب Sense8 است. این سریال که از سال ۲۰۱۵ در شبکه ی Netflix پخش می شد توسط فیلمسازان معروف، خواهران Wachowski ساخته شده بود و طی دو فصل گذشته به یکی از محبوب ترین سریل های Netflix تبدیل شده بود. از زمان انتشار خبر کنسل شدن این سریال جمعی از طرفدارن و دوستداران آن سعی کردند با جمع آوری امضا مانع از کنسل شدن آن بشوند که امروز Netflix به طور رسمی اعلام کرد برای این سریال هیچ برگشتی وجود نخواهد داشت.

به گزارش آریافیلم، چند روزی از اعلام خبر کنسل شدن سریال Sense8 می گذرد و در این مدت طرفداران این سریال به دنبال جمع آوری تعداد زیادی امضا و درخواست برای تغییر نظر مسئولان شبکه ی Netflix بودند که حالا صفحه ی توییتر این سریال رسما اعلام کرد چنین اتفاقی نخواهد افتاد و Sense8 به شکل برگشت ناپذیری کنسل شده است.

این سریال توسط خواهران Wachowski و در سبک علمی تخیلی ساخته شده است  که J. Michael Straczynski هم در ساخت آن حضور داشته است.

سریال داستان گروهی از افراد را در سرتاسر دنیا روایت می کند که ناگهان از طریق ذهنی با یکدیگر تماس حاصل می کنند و یک ارتباط ذهنی بین آن ها شکل می گیرد. چندی پیش فصل دوم این سریال هم تمام شد و طرفدارن آن در انتظار فصل سوم حتی فکر کنسل شدن آن را نمی کردند.

بیانیه ی Netflix به این شرح است:

خانواده ی بزرگ Sense8 … ما نامه ی شما و درخواستتون رو دریافت کردیم و اونو با دقت خوندیم. متاسفیم که باید بگیم  علیرغم خواست شما و میل ما ادامه دادن به این سریال دیگه مقدور نیست و در طول این مدت با برگزاری جلسات متعدد و بررسی های طولانی سعی داشتیم که این موضوع طور دیگه ای اتفاق بیفته که متاسفانه نشد. از این بابت متاسفیم ولی دیگه برگشتی برای Sense8 وجود نخواهد داشت.”

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن