اولین عکس از سریال

تام هالند تصویر خودش در نقش نیتن دریک فیلم Uncharted را منتشر کرد

تام هالند (Tom Holland) اولین تصویر خودش در نقش نیتن دریک فیلم Uncharted «آنچارتد» را منتشر کرد. چند روز پیش نولان نورث (Nolan North) صداپیشه این شخصیت در این سری بازی‌های ویدیویی در پشت‌صحنه فیلم حضور پیدا کرد، و حالا هالند اولین تصویر رسمی خودش در این فیلم را منتشر کرده است.

این فیلم پیش‌درآمدی برای سری بازی‌های ویدیویی است و هالند نقش نسخه جوان‌تر نیتن دریک را در آن بازی می‌کند. نیتن یک شکارچی گنج حرفه‌ای با گذشته مبهم است و این فیلم به ما نشان خواهد داد چرا و چطور به شخصیت محبوب سری بازی‌های Uncharted تبدیل شد.

سونی از یک دهه پیش در تلاش بود تا این فیلم را با حضور کارگردانان مختلف بسازد. دیوید او راسل (David O. Russell)، شاون لوی (Shawn Levy) و دن ترختنبرگ (Dan Trachtenberg) طی این سال‌ها از کارگردانی این فیلم انصراف داده بودند. بالاخره روبن فلیشر (Ruben Fleischer) کارگردان Venom «ونوم» برای کارگردانی فیلم Uncharted انتخاب شد.

مارک والبرگ (Mark Wahlberg) نقش ویکتور سالیوان ملقب به سالی، مربی نیتن را بازی می‌کند. آنتونیو باندراس (Antonio Banderas) هم احتمالا نقش شرور فیلم را بازی خواهد کرد.

فیلم Uncharted در تاریخ ۱۶ جولای ۲۰۲۱ در سینماها اکران خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن