زمان بندی سریالها

تاریخ پخش فصل دوم سریال Altered Carbon در تیزری جدید

نتفلیکس (Netflix) رسما تاریخ پخش فصل دوم سریال Altered Carbon را که ایفاگر نقش اصل آن از دنیای MCU یعنی Anthony Mackie (آنتونی مکی) است، اعلام کرد…

به گزارش آریامووی، سریال Altered Carbon بر اساس رمانی به قلم Richard K. Morgan و به همین نام است و بر اساس این تیزر می توانیم ۲۷ فوریه برابر با پنج‌شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ منتظر فصل دوم این سریال در ۸ قسمت بعد از گذشت تقریبا دو سال از فصل اول باشیم.

آنتونی مکی در فصل دوم سریال Altered Carbon همان کاراکتر Takeshi Kovacs را که در فصل اول Joel Kinnaman (یوئل کینامان) بازی میکرد بازی خواهد کرد و از دیگر بازیگران فصل دوم می شود اشاره داشت به Lela Loren ، Simone Missick ، Dina Shihibi ، Torben Liebrecht و دیگر بازیگرانی که انتظار بازگشت آنها می رود  Renee Elise Goldsberry ، Chris Conner و Will Yun Lee است.

دنیای Altered Carbon براساس کشف جدیدی در تکنولوژی، همانطور که از ساب‌ژانر سایبرپانک انتظار می‌رود، شکل گرفته، که استک (stack) نامیده می‌شود. به وسیله این تکنولوژی، انسان‌ها می‌توانند خودآگه خود را در میان بدن‌های مختلف انتقال داده و به نوعی از مرگ واقعی جلوگیری کنند.

فصل دوم سریال Altered Carbon فصل دوم سریال Altered Carbon

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن