زمان بندی سریالها

تاریخ پخش فصل جدید سریال های شبکه AMC مشخص شد!

پیش تر اعلام شده بود که پخش سریال The Walking Dead: Beyond World «مردگان متحرک: دنیای فراتر» دومین اسپین‌آف The Walking Dead «مردگان متحرک» از ماه آوریل آغاز خواهد شد. حالا شبکه AMC تاریخ آغاز پخش فصل جدید چند سریال دیگر خودش را هم اعلام کرده است.

به گزارش آریامووی به نقل از سینما فارس، پخش فصل چهارم سریال Ride with Norman Reedus «سواری با نورمن ریدس» با بازی بازیگر ثابت The Walking Dead از ۸ مارس (۱۸ اسفند) آغاز خواهد شد. در این سریال نورمن ریدس (Norman Reedus) با موتورش به سراسر آمریکا و جهان سفر کرده و مخاطب را با فرهنگ شهرهای مختلف آشنا می‌کند.

AMC اعلام کرد پخش فصل سوم سریال محبوب Killing Eve «کشتن ایو» ماه آوریل آغاز خواهد شد. این شبکه تاریخ دقیق پخش سریال را مشخص نکرد. ساندرا او (Sandra Oh) برنده گلدن گلوب و جودی کومر (Jodie Comer) برنده امی بازیگران اصلی سریال هستند.

پخش فصل ششم سریال Year of the Rabbit از ۱۹ فوریه (۳۰ بهمن) آغاز می‌شود. این سریال درباره کارآگاهی به نام ربیت و همکار قانونمندش استراوس است. این دو حین بررسی یک قتل محلی، باید با گانگسترهای خیابانی، سیاستمداران فاسد و دیگران روبرو شوند.

پخش فصل چهارم سریال Brockmire «بروکمایر» از ۱۸ مارس (۲۸ اسفند) آغاز خواهد شد. در این فصل ۱۵ سال از وقایع فصل قبلی گذشته و جیم بروکمایر به رئیس بیسبال تبدیل شده است. او حالا باید آمریکا را از دست آشوب و هرج و مرج نجات دهد.

پخش فصل دوم سریال مهیج روانشناسی Liar «دروغگو» از ۸ آوریل (۲۰ فروردین) آغاز خواهد شد. این سریال درباره مردی است که زنان زیادی را مورد آزار و اذیت قرار داده، اما حالا جسد خودش پیدا شده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن