اخبار روز فیلمهااکران آینده

تاریخ اکران فیلم Joker با بازی Joaquin Phoenix اعلام شد

در حال حاضر به نظر می آید کمپانی Warner Bros چند فیلم Joker در دست ساخت دارد، اما اولین آن ها از نظر اکران فیلم Joker به کارگردانی Todd Phillips است که داستان سرگذشت این شخصیت را با بازی Joaquin Phoenix روایت می کند. Warner Bros تاریخ اکران این فیلم را ۴ اکتبر ۲۰۱۹ اعلام کرده است.

هنوز جزییات زیادی از این فیلم نمی دانیم، و باید منتظر ماند و دید آیا Warner Bros در نمایش بزرگ این کمپانی روز شنبه در سالن H کامیک کان چیزی از فیلم نشان می دهد یا نه. این کمپانی معمولا درباره پروژه هایی که در آینده ای دورتر اکران خواهند شد چیزی نمی گوید. چون آن ها به شدت درگیر تبلیغ پروژه های ابرقهرمانی خود مخصوصا Aquaman و !Shazam هستند، به نظر نمی آید چیز زیادی از فیلم Joker را امسال در کامیک کان نمایش دهند. بالاخره باید چیزی هم برای نمایش در کامیک کان سال آینده نگه دارند.

چیز زیادی از داستان فیلم نمی دانیم. Phillips با همکاری Scott Silver نویسندگی فیلمنامه را هم برعهده دارد، خط داستانی اصلی فیلم به این صورت است: کاوش در زندگی مردی که توسط جامعه نادیده گرفته شده که این کاوش نه تنها مطالعه ای ریزبینانه بر شخصیت اوست، بلکه یک داستان خطرناک و هشداردهنده نیز هست.

joker

Joker شخصیتی است که در کامیک ها درون بشکه ای از مواد شیمیایی افتاده، دیوانه شده و آدم های زیادی را به قتل می رساند. امیدوارم این فیلم کاملا درباره ی انتقاد و انتقام از شرکت ACE Chemicals باشد.

آغاز فیلمبرداری این فیلم که یک درام جنایی توصیف شده، از چند ماه آینده و با بودجه ای ۵۵ میلیون دلاری آغاز می شود. وقتی در مصاحبه با Phoenix (که می توانید نسخه کامل این مصاحبه را اینجا بخوانید) درباره این نقش صحبت کردیم، او گفت:

من همیشه وقتی میخوام تصمیمی بگیرم، زمان زیادی رو بهش فکر میکنم. روند کارم برای این فیلم هم شامل خوندن فیلمنامه و ملاقات کارگردان میشد. Todd آدم فوق العاده ایه و درک بالایی از دنیای فیلم و چیزی که میخواد نشون بده داره. یه حس جذابی درباره کار با اون وجود داره که منو به کار باهاش در این پروژه مشتاق کرد. یه حس منحصر بفرد، مثل اینکه دنیای فیلم دنیای متعلق به خودشه، و این خیلی منو می ترسونه. این دقیقا چیزیه که ممکنه شما رو هم بترسونه.

فعلا تنها رقبای فیلم مستقل Joker در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹، فیلم علمی تخیلی Gemini Man و فیلم هیجانی The Woman in the Window هستند.

joker

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن