اخبار روز فیلمهاتاریخ اکران های جدید

تاریخ اکران دنباله ی جدید Jumanji مشخص شد

Tom Rothman به تازگی در سینماکان خبر اکران دنباله ی  Jumanji: Welcome to the Jungle یعنی Jumanji: The Next Level در کریسمس سال ۲۰۱۹ را تایید کرد.Rothman قبلا در این مورد خبری را تایید نکرده بود، مخصوصا اینکه این فیلم در رقابت با فیلم Star war Episode IX قرار میگیرد.

همچنین Dwayne Johnson خبر بازگشتش به این سری فیلمهارو را تایید کرده است، اما هنوز خبری از بقیه ی ستارگان این فیلم مانند Kevin Hart, Jack Black و Karen Gillian نیست.

نویسندگان این فیلم Scott Rosenberg و Jeff Pinkner فیلم نامه نویسی این فیلم را شروع کرده اند، اما کارگردان این فیلم هنوز مشخص نیست. Jake Kasdan کارگردانی سری قبل این سینمایی را به عهده داشت.

تا به امروز این فیلم ۹۵۶  میلیون درآمد داشته که، ۳٫۵ درصد از نسخه ی اصلی این فیلم بیشتر است. و به تازگی به پردرآمد ترین فیلم Sony(با شکست فیلم spider man 2002) تبدیل شده است. این فیلم به مدت چهار هفته ترند برتر بوده،که به مدت سه هفته تنهایی این رکورد را داشته است و از اول دسامبر تا فوریه دارای این رکورد بوده است که بعد از فیلم titanic این اولین بار است که این اتفاق می افتد. به صورت جهانی این فیلم برای ۷۶ منطقه ترند برتر بوده است.

شما دوست دارید چه چیز جدیدی در قسمت سوم این فیلم ببنید؟ آیا میخواهید به عمق جنگل بروید یا میخواهید بازی به سراغ زندگی عادی بیایید؟

Jumanji

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن